d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1332333334335336382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 7 2013 01:00pm
Quote (Inakwo @ Mar 7 2013 04:23pm)
a lényeg hogy a biro tudja a szabályokat...


y
btw real-manchesteren diego kapus fejbe öklözte vidicset az ötösön kívül, az nem tizenegyes?
Mármint rosszul tudom, hogy ötösig van védve a kapus, onnantól kezdve sima mezőnyjátékos, annyi extrával, hogy kézzel is birtokba veheti a labdát? Mert kurvára fejbecsapta és rohadtul az ötösön kívül :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 7 2013 01:15pm
Quote (Vismajor @ 7 Mar 2013 20:00)
y
btw real-manchesteren diego kapus fejbe öklözte vidicset az ötösön kívül, az nem tizenegyes?
Mármint rosszul tudom, hogy ötösig van védve a kapus, onnantól kezdve sima mezőnyjátékos, annyi extrával, hogy kézzel is birtokba veheti a labdát? Mert kurvára fejbecsapta és rohadtul az ötösön kívül :D


ilyenért nem fog tizit adni

elvileg adhatna, de én még nem láttam hogy adnának, a kapust védik

elvileg már az 5és felesen belül sincs védve, azt hiszem
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 11 2013 01:13pm
Quote (Akizk @ 7 Mar 2013 15:08)
jön

megy


NA MEGMONDTAM VAGY MEGMONDTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 02:43pm
Duffugxytvujj

Ilyen 2. Felidot!!!!!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 03:39pm
Quote (Vismajor @ Mar 12 2013 09:43pm)
Duffugxytvujj

Ilyen 2. Felidot!!!!!


kkthxbye
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 12 2013 04:02pm
Quote (Vismajor @ Mar 12 2013 10:39pm)
kkthxbye


nagyon jó volt most a Barcelona, ezentúl megint csak ilyen játékot tőlük
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 12 2013 04:16pm
leszophat messzi a negyedik góllal
all in volt hogy nem lesz 4. gól
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 12 2013 04:17pm
Quote (szabika @ Mar 12 2013 11:16pm)
leszophat messzi a negyedik góllal
all in volt hogy nem lesz 4. gól


jordi alba umean
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 12 2013 04:17pm
Quote (Vismajor @ Mar 12 2013 11:17pm)
jordi alba umean


tök mind1
mindegyik egy pofonos 160 centis csicskagyerek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 12 2013 06:16pm


A folyton reklamáló, a szerencsétlen, a 20 évesen kopasz, az egyetlen aki tud játszani és a "melyik kezemmel takarjam a szememet?"

Szép kis csapat ez a BarKelóna.
A milan is egy szar volt, de a barca már megint ezt a semmitmondó fost játszotta amire a végén majdnem rábasztak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1332333334335336382Next
Add Reply New Topic New Poll