d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13323333343353364114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2009 10:31am
Quote (Vismajor @ Mon, Aug 31 2009, 05:00pm)
most sem ő az^^


Mindig is ő volt. :)
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2009 10:42am
Quote (-joey- @ Mon, Aug 31 2009, 05:31pm)
Mindig is ő volt. :)


Miért, a Diablo 2 expensionben mitől lenne ő a főellenség?
Nem vitatkozni akarok, mert szerintem tök mindegy, de érdekelne az indoklásod.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 10:44am
"...the evils defeated, and the soulstones destroyed in hellforge all except one..."


This post was edited by CyberPunk666 on Aug 31 2009 10:47am
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 11:32am
Quote (CyberPunk666 @ Mon, Aug 31 2009, 04:44pm)
"...the evils defeated, and the soulstones destroyed in hellforge all except one..."
http://www.youtube.com/watch?v=WHDQ-vViCw8


ez Baal lélekköve, akit legyőzünk, a kővel nemtom h pontosan mi történik, de sztem hármójuk közül egyik se lesz benne a d3-ban...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 11:40am
Quote (born2fxxk @ Mon, 31 Aug 2009, 19:32)
ez Baal lélekköve, akit legyőzünk, a kővel nemtom h pontosan mi történik, de sztem hármójuk közül egyik se lesz benne a d3-ban...


a lenyege annyi volt, h diablo lelekkovet megsemmisitik a hellforgeban, mert rici azt mondta az mefie volt es nem vagyok kepben. en meg mondtam, h nem a hellforge questrol van szo hanem az act4 zarovideorol es ott megsemmisul diablo lelekkove
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 11:41am
Quote (CyberPunk666 @ Mon, Aug 31 2009, 05:40pm)
a lenyege annyi volt, h diablo lelekkovet megsemmisitik a hellforgeban, mert rici azt mondta az mefie volt es nem vagyok kepben. en meg mondtam, h nem a hellforge questrol van szo hanem az act4 zarovideorol es ott megsemmisul diablo lelekkove


jah igen a történet szerint mefi meg diablo lélekköve is meg lett semmisítve, de baal kövével mi történt?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 11:46am
Quote (born2fxxk @ Mon, 31 Aug 2009, 19:41)
jah igen a történet szerint mefi meg diablo lélekköve is meg lett semmisítve, de baal kövével mi történt?


az kerul vegul mariushoz, mikor act2 nyitovideoban baal kiszabadul, majd azt adja neki at amikor act4 zarovideoban becsapja mariust, es vegul a lelekko segitsegevel rontja meg vilagkovet es gondolom ott semmisul meg, mert kesobb nincs rola emlites...
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Aug 31 2009 11:51am
Quote (CyberPunk666 @ Mon, Aug 31 2009, 05:46pm)
az kerul vegul mariushoz, mikor act2 nyitovideoban baal kiszabadul, majd azt adja neki at amikor act4 zarovideoban becsapja mariust, es vegul a lelekko segitsegevel rontja meg vilagkovet es gondolom ott semmisul meg, mert kesobb nincs rola emlites...


így van, énis így képzeltem.
de a világkő megsemmisült, az védte sanctuaryt a gonosztól, és most a d3-ban azokat a démonokat kell ölni akiknek sikerült sanctuaryba jutni.
szerintem a 3 főboss közül egy sem lesz benne, max baal, de inkább azmodanra vagy belialra tippelek
Member
Posts: 6,101
Joined: Jul 15 2005
Gold: 217.00
Aug 31 2009 11:58am
Szerintem meg Diablot visszacsempészik valahogy.. Blizzard nagyon otthon van a történetek csavarásában. :P

Abból kiindulva, hogy a gonoszt úgysem lehet elpusztítani, max. a D2-es szereplésünkkel elűztük a világunkból vagy valami ilyesmit is el tudok képzelni. :)

De mindenképpen jó lesz, bár kicsit aggódom az 5. játszható karakter miatt. Még egyik sem olyan, hogy "húbazdmegnekemkellegyilyen..:O"
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2009 11:59am
lehet amikor a vilagkö megsemisult akkor egy gonoszszilankja beleallt mondjuk tyraelbe es ö lesz a fögeci :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13323333343353364114Next
Closed New Topic New Poll