Quote (Jancsipapa @ Aug 17 2015 07:04pm)
itt vége van a nyárnak, 10 fokok vannak reggelente, 5 hajnalban :D gyere költözz ide
Ez is szerencse függő, tavaly nyáron egész júliusban meg augusztusban lerohsdt rólam a ruha, 2013ban szeptemberben meg 5 fok volt nappal szelcsrndben