d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13313323333343354765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 17 2015 11:19am
Quote (Senee @ Aug 17 2015 06:12pm)
nope
télen mindig boldog vagyok

régen suliból mikor esett a hó és még vidéken laktunk; gyalog mentem haza (~6km)
kocsik lassan mentek mert tiszta havas volt minden
hangulatos volt xd

kutyával is imádtam játszani a hóban

meg ha fázol felveszel még egy pulóvert azt kész
de itt nyáron mikor kisgatyába szakad rólad a víz és akkor melohelyre nem mehetsz rövidnadrágban hát a faszom a nyárba


ezert utalom hogy allandoan jonnek vendegek meloban, mert amugy bemehetek rovidgatyaban is, de maskor ki kell oltozni
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Aug 17 2015 11:31am
Quote (Jancsipapa @ Aug 17 2015 07:04pm)
itt vége van a nyárnak, 10 fokok vannak reggelente, 5 hajnalban :D gyere költözz ide


Ez is szerencse függő, tavaly nyáron egész júliusban meg augusztusban lerohsdt rólam a ruha, 2013ban szeptemberben meg 5 fok volt nappal szelcsrndben
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 17 2015 01:23pm
Nem tudom ti hogy vagytok vele de mar agyrakot kapok hogy vismajor _minden_ postjaban elir valamit es ugy nez ki az iromanya mint egy igenytelen foshalmaz
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 17 2015 01:30pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 17 Aug 2015 21:23)
Nem tudom ti hogy vagytok vele de mar agyrakot kapok hogy vismajor _minden_ postjaban elir valamit es ugy nez ki az iromanya mint egy igenytelen foshalmaz


barcsak ez lenne vele az egyetlen baj
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Aug 17 2015 01:31pm
[IMG]http://gifmaker.cc/PlayGIFAnimation.php?folder=20150817022XfHMGDyb6JomturLMV0Nd&file=output_WA5S3I.gif[/IMG]
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 03:08pm
Molnár Krisztián live

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2015 03:16pm
Quote (Senee @ 17 Aug 2015 22:08)
Molnár Krisztián live

http://www.youtube.com/watch?v=a9iYiRgFGV4


te jo isten
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 03:17pm
Quote (GoreKnight9 @ Aug 17 2015 09:16pm)
te jo isten


király vagy krisztián nyalom a tokádat

hívd fel annát

belezőboys

hívd fel annát állom a menetet

hívd fel herbyt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 03:36pm
TOKAHONTAS :XD:XDXD
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 17 2015 04:02pm
találtam egy rendszámtáblát este 8körül, épp kispesten csónakáztam
leadjam a kékeknél v postoljam facebokra?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13313323333343354765Next
Add Reply New Topic New Poll