d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1331332333334335440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2011 02:24am
Quote (Liliomtipro @ Feb 3 2011 05:16am)
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?

színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit :D


stock?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 3 2011 02:31am
Quote (Liliomtipro @ 3 Feb 2011 06:16)
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?

színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit :D


Én is tudok színes sigeket csinálni... csak nem szeretek! :P







:)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 3 2011 04:38am
Quote (Fezmin @ 3 Feb 2011 13:31)
Én is tudok színes sigeket csinálni... csak nem szeretek! :P


http://img171.imageshack.us/img171/6181/sig3l.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/8652/signaturehrag.jpg


:)


Ha lenne lila csillagom tuti ezt a siged használnám.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 3 2011 05:09am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 13:20)
itt van kettő, valaki megprobálhat össze hozni valamit belőlük

http://i56.tinypic.com/x58aix.jpg

http://i54.tinypic.com/2mn53lx.jpg


itt van két stock de ha nem jo irjatok keresek másikat

valaki megprobálhatna valami király singet és avát kreálni :/

ha nem ingyen, akkor irjátok meg
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 3 2011 07:19am
Quote (Liliomtipro @ 3 Feb 2011 07:16)
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?

színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit :D


témától függ
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 3 2011 03:03pm
Quote (josheide @ 3 Feb 2011 11:38)
Ha lenne lila csillagom tuti ezt a siged használnám.


Kezdj el donolni kutja!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 4 2011 07:17am
Quote (Ad4mz @ Feb 3 2011 02:19pm)
témától függ


nem gondolkodtál még azon hogy a 6.71 loading screenen lévő kvajóseggű potmból siget csinálj? :O

bár meg kéne szerezni a képet a szövegdoboz nélkül :Wacko:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 4 2011 09:16am
Quote (Flutter @ 4 Feb 2011 15:17)
nem gondolkodtál még azon hogy a 6.71 loading screenen lévő kvajóseggű potmból siget csinálj? :O

bár meg kéne szerezni a képet a szövegdoboz nélkül :Wacko:


nekem is egyből felállt a faszom

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 6 2011 12:56pm
mi az a c4d és hogy kell csinálni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331332333334335440Next
Closed New Topic New Poll