☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Football Topic
Prev
1
331
332
333
334
335
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 57793
Replies: 3815
Track Topic
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3321
Mar 6 2013 12:15pm
Quote (Inakwo @ Mar 6 2013 06:28pm)
pedig még 3 eltiltotjuk is van
nem baj...a pápa győzelme hozott annyit hogy kihagyjam a BLt
Bazsa7
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold
:
0.70
#3322
Mar 6 2013 12:47pm
VfB Stuttgart - Lazio V 3.10
Tottenham - Internazionale V 4.45
szerintetek?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3323
Mar 6 2013 12:50pm
Quote (Bazsa7 @ 6 Mar 2013 19:47)
VfB Stuttgart - Lazio V 3.10
Tottenham - Internazionale V 4.45
szerintetek?
szerintem egyik sem lesz jo de a te mixed
Első jo eséllyel inkább 1X
aMásodik meg 1-es
Bazsa7
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold
:
0.70
#3324
Mar 6 2013 01:04pm
Quote (Inakwo @ 6 Mar 2013 20:50)
szerintem egyik sem lesz jo de a te mixed
Első jo eséllyel inkább 1X
aMásodik meg 1-es
köszi
takii
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold
:
70.00
#3325
Mar 6 2013 03:32pm
Quote (Bazsa7 @ Mar 6 2013 07:47pm)
VfB Stuttgart - Lazio V 3.10
Tottenham - Internazionale V 4.45
szerintetek?
szerintem se jön be egyik se.
Akizk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold
:
2,650.01
#3326
Mar 7 2013 07:08am
Quote (Bazsa7 @ 6 Mar 2013 20:47)
VfB Stuttgart - Lazio V 3.10
Tottenham - Internazionale V 4.45
szerintetek?
jön
megy
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3327
Mar 7 2013 09:21am
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6G-75ljWk3A
jó a meccs
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3328
Mar 7 2013 09:23am
Quote (szabika @ 7 Mar 2013 16:21)
http://www.youtube.com/watch?feature=player%5Fembedded&v=6G-75ljWk3A
jó a meccs
a lényeg hogy a biro tudja a szabályokat...
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#3329
Mar 7 2013 09:26am
Quote (Inakwo @ Mar 7 2013 04:23pm)
a lényeg hogy a biro tudja a szabályokat...
amikor bedobta és visszafújta akkor röhögtem
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3330
Mar 7 2013 09:58am
Quote (szabika @ 7 Mar 2013 16:26)
amikor bedobta és visszafújta akkor röhögtem
én is
de ha itt kéne focizni akkor az vicces lenne
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
331
332
333
334
335
382
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact