d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13313323333343354114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 30 2009 02:11pm




Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2009 02:18pm
Quote (Floodban @ Sun, Aug 30 2009, 09:11pm)
http://www.diii.net/gallery/data/547/medium/env-blizzcon09-05.jpg

http://www.diii.net/gallery/data/563/medium/char-blizzcon09-01.jpg

http://www.diii.net/gallery/data/547/medium/env-blizzcon09-06.jpg


baszott nagy meló lehet megcsinálni egy ilyen játékot
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 31 2009 09:04am
és diabló vissza fog térni? remélem igen...
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2009 09:59am
Quote (sunnymarcell @ Mon, Aug 31 2009, 04:04pm)
és diabló vissza fog térni? remélem igen...


A végső ellenfél úgyis AZRS lesz.

:)
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 31 2009 10:00am
Quote (-joey- @ Mon, Aug 31 2009, 04:59pm)
A végső ellenfél úgyis AZRS lesz.

:)


most sem ő az^^
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Aug 31 2009 10:02am
1ébként valaki nem tudja mikorra várható?
Úgy volt, hogy előszőr az sc2 jön ki, nem?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 10:02am
Quote (sunnymarcell @ Mon, 31 Aug 2009, 17:04)
és diabló vissza fog térni? remélem igen...


eleinte hatszazmillioszor ezt a kerdest tette fel mindenki es mindig azt mondtak, h azert mert o a jatek nevadoja, meg nem biztos, h ujra kuzdeni kell ellene..


sztem a blizzard a 643243242 kerdes utan direkt nem rakja bele...



sztem a story vmi olyasmi lesz, h diablo lelekkovet ugye a hellforgeban osszezuztak, de biztosan vmi modon feltamaszthato, ha maskepp nem amig van felelem addig letezik a lord of terror. es ezalajan sztem a kisebb gonoszok (pl: belial) vissza fogjak hozni... a kerdes csak az, h ebben a reszben (d3) vagy most csak a visszahozatal ellen kuzdunk es ujra elbukunk (eddig lenyegeben minden reszben elbuktunk ha nyertunk (elsoben magunkba zartuk a lelkovet ezzel egyutt diablot aki legyozott minket es ez nekem azt is jelentette, h meghaltunk azok akik a d1ben voltunk, majd a masodik reszben legyoztuk ugyan baalt, de megsemmisult a vilagko "minden jo forrasa") szoval itt sztem siman lehet, h csak visszahozzak a kisebb gonoszok diablot es majd a 4ben vagy az expansionban ter csak vissza... bar egy masik erdekesseg az is, h most az uj 3d kornyezetben elegge brutal diablot lehetne osszehozni :)

Lord Of Terror :) mindenesetre en varok az uj szamitogeppel a diabloig. en maxon akarom tolni.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 10:04am
Quote (SirCsimbok @ Mon, 31 Aug 2009, 18:02)
1ébként valaki nem tudja mikorra várható?
Úgy volt, hogy előszőr az sc2 jön ki, nem?


sc2 az 2010 elos felevre lett halasztva (masodik negyedev elejere asszem de errol minden hir mast mond)
2010ben ket jatekot dobnak piacra, de valoszinuleg egy wow kieg vagy hasonlo lesz
2011korul varhato a diablo 3 tekintve, h meg nagyon kezdetleges stadiumban van, hiszen meg minden karakter sincs kesz es akkor meg hol vannak a szornyek, aztan akkor tudnak jo hangot kitalalni nekik ha mas van kep roluk... stb.... a d3 nagyon nagyon soka fog mejelenni...
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 31 2009 10:22am
Quote (CyberPunk666 @ Mon, Aug 31 2009, 05:02pm)
eleinte hatszazmillioszor ezt a kerdest tette fel mindenki es mindig azt mondtak, h azert mert o a jatek nevadoja, meg nem biztos, h ujra kuzdeni kell ellene..


sztem a blizzard a 643243242 kerdes utan direkt nem rakja bele...



sztem a story vmi olyasmi lesz, h diablo lelekkovet ugye a hellforgeban osszezuztak, de biztosan vmi modon feltamaszthato, ha maskepp nem amig van felelem addig letezik a lord of terror. es ezalajan sztem a kisebb gonoszok (pl: belial) vissza fogjak hozni... a kerdes csak az, h ebben a reszben (d3) vagy most csak a visszahozatal ellen kuzdunk es ujra elbukunk (eddig lenyegeben minden reszben elbuktunk ha nyertunk (elsoben magunkba zartuk a lelkovet ezzel egyutt diablot aki legyozott minket es ez nekem azt is jelentette, h meghaltunk azok akik a d1ben voltunk, majd a masodik reszben legyoztuk ugyan baalt, de megsemmisult a vilagko "minden jo forrasa") szoval itt sztem siman lehet, h csak visszahozzak a kisebb gonoszok diablot es majd a 4ben vagy az expansionban ter csak vissza... bar egy masik erdekesseg az is, h most az uj 3d kornyezetben elegge brutal diablot lehetne osszehozni :)

Lord Of Terror :) mindenesetre en varok az uj szamitogeppel a diabloig. en maxon akarom tolni.


az mefisztoe volt, de azert orulunk hogy kepben vagy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2009 10:27am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Mon, 31 Aug 2009, 18:22)
az mefisztoe volt, de azert orulunk hogy kepben vagy


miutan diablot legyozted az ovet is. ez a 4. videoban volt diablo legyozese utan


en nem a hellforge questrol beszeltem.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 31 2009 10:28am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13313323333343354114Next
Closed New Topic New Poll