d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1331332333334335353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Sep 5 2009 04:24am
akkor semmi, rosszul emlékszem...
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
Sep 5 2009 04:26am
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt :D meg 20+ ral ^^

Quote (Frostler @ Sat, 5 Sep 2009, 11:28)
Egyébként ha 20K fg-m lenne biztosan én is sírnék emiatt


ne irigykedj ^^

This post was edited by humanbeing on Sep 5 2009 04:30am
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Sep 5 2009 04:28am
Quote (humanbeing @ Sat, Sep 5 2009, 10:26am)
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt :D meg 20+ ral ^^


Egyébként ha 20K fg-m lenne biztosan én is sírnék emiatt
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold: 17.59
Sep 6 2009 11:14am
segitsetek!

eth cuccot hogyan tudok javitani?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 6 2009 11:14am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:14)
segitsetek!

eth cuccot hogyan tudok javitani?


Sehogy.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 6 2009 11:16am
Quote (humanbeing @ Sat, Sep 5 2009, 12:26pm)
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt :D meg 20+ ral ^^



ne irigykedj ^^


donolsz rainbowra?
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 6 2009 11:17am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:14)
segitsetek!

eth cuccot hogyan tudok javitani?


Tegyél bele zodot!

Quote (fahrii @ Sun, 6 Sep 2009, 19:16)
donolsz rainbowra?


Te meg menj innen!

This post was edited by Winster on Sep 6 2009 11:17am
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold: 17.59
Sep 6 2009 11:18am
Quote (Winster @ Sun, 6 Sep 2009, 18:17)
Tegyél bele zodot!



Te meg menj innen!


köszi de eth last wish ba.-m van és nincs benne dura
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Sep 6 2009 11:59am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:18)
köszi de eth last wish ba.-m van és nincs benne dura


kínos
csinálhatsz belőle botdot vagy használd el...javítani nem lehet
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Sep 6 2009 12:02pm
Quote (Szerintem @ Sun, 6 Sep 2009, 19:59)
kínos
csinálhatsz belőle botdot vagy használd el...javítani nem lehet


Nehogy hellezze, mercnek tökéletes.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331332333334335353Next
Closed New Topic New Poll