☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev
1
331
332
333
334
335
353
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 75507
Replies: 3529
Track Topic
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#3321
Sep 5 2009 04:24am
akkor semmi, rosszul emlékszem...
humanbeing
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold
:
1,185.00
#3322
Sep 5 2009 04:26am
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt
meg 20+ ral ^^
Quote (Frostler @ Sat, 5 Sep 2009, 11:28)
Egyébként ha 20K fg-m lenne biztosan én is sírnék emiatt
ne irigykedj ^^
This post was edited by humanbeing on Sep 5 2009 04:30am
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#3323
Sep 5 2009 04:28am
Quote (humanbeing @ Sat, Sep 5 2009, 10:26am)
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt
meg 20+ ral ^^
Egyébként ha 20K fg-m lenne biztosan én is sírnék emiatt
Kistaki22
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold
:
17.59
#3324
Sep 6 2009 11:14am
segitsetek!
eth cuccot hogyan tudok javitani?
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#3325
Sep 6 2009 11:14am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:14)
segitsetek!
eth cuccot hogyan tudok javitani?
Sehogy.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#3326
Sep 6 2009 11:16am
Quote (humanbeing @ Sat, Sep 5 2009, 12:26pm)
kurvajo, kb 40 perf amethyst eltunt
meg 20+ ral ^^
ne irigykedj ^^
donolsz rainbowra?
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#3327
Sep 6 2009 11:17am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:14)
segitsetek!
eth cuccot hogyan tudok javitani?
Tegyél bele zodot!
Quote (fahrii @ Sun, 6 Sep 2009, 19:16)
donolsz rainbowra?
Te meg menj innen!
This post was edited by Winster on Sep 6 2009 11:17am
Kistaki22
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold
:
17.59
#3328
Sep 6 2009 11:18am
Quote (Winster @ Sun, 6 Sep 2009, 18:17)
Tegyél bele zodot!
Te meg menj innen!
köszi de eth last wish ba.-m van és nincs benne dura
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#3329
Sep 6 2009 11:59am
Quote (Kistaki22 @ Sun, 6 Sep 2009, 19:18)
köszi de eth last wish ba.-m van és nincs benne dura
kínos
csinálhatsz belőle botdot vagy használd el...javítani nem lehet
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#3330
Sep 6 2009 12:02pm
Quote (Szerintem @ Sun, 6 Sep 2009, 19:59)
kínos
csinálhatsz belőle botdot vagy használd el...javítani nem lehet
Nehogy hellezze, mercnek tökéletes.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
331
332
333
334
335
353
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact