d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331833193320332133225001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 02:26pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 09:24pm)
büszke vagyok rá, h nem néztem egy műsort se, talán egyszer néztem negyed órát... mondjuk utána hiperintelligensnek éreztem magam :D


haha, i won
Én egy büdös másodpercet nem néztem belőle, egyedül itt jspn emlegetett videókat néztem meg, pucérkodások, ordibálások. Max 10 videót, ha megnéztem, és 1x néztem 10 percet elalvás előtt győzikének a belevalószarjából
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 02:28pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 22:26)
haha, i won
Én egy büdös másodpercet nem néztem belőle, egyedül itt jspn emlegetett videókat néztem meg, pucérkodások, ordibálások. Max 10 videót, ha megnéztem, és 1x néztem 10 percet elalvás előtt győzikének a belevalószarjából


egyik lakótársam meg a bnője volt ráfüggve, én meg áttévedtem a szobába egyszer :'(
amúgy meg mindjárt jönnek át a vv topicból és kapjuk az oltást. oh shi-
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 02:29pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 09:28pm)
egyik lakótársam meg a bnője volt ráfüggve, én meg áttévedtem a szobába egyszer :'(
amúgy meg mindjárt jönnek át a vv topicból és kapjuk az oltást. oh shi-


DE NIGGEREK A TESTŐRÖK VÁGOD :dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Istenem de kurvajó :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 02:31pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 22:29)
DE NIGGEREK A TESTŐRÖK VÁGOD :dDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Istenem de kurvajó :DDDDDDDDDD


wat?
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 02:32pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 09:31pm)
wat?


Áh, semmi, csak ahogy kijött jerzsy vagy ki, ott állt a két kolosszus csokipalota, mintegy hollywoody beütést adva a kivonulásnak, v én nem is tudom :D És ezek a füstgépek :D én komolyan kiröhögtem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 8 2011 02:38pm
szerintem meg érdekes a vv és bekaphatjátok :P

mondjuk magában én se nézném végig, de így esti spampartyk mellé pont jó volt
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 8 2011 02:42pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 8 May 2011 21:38)
szerintem meg érdekes a vv és bekaphatjátok :P

mondjuk magában én se nézném végig, de így esti spampartyk mellé pont jó volt


próbáld ki, hogy mondjuk fél évig nem nézel tévét. Ha utána leülsz tévézni 5 perc után azt érzed, hogy értelmi fogyatékosoknak gyártják a műsorokat. (ezzel nem arra célzok, hogy fogyatékos aki tévét néz)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 8 2011 02:43pm
Quote (ace07 @ 8 May 2011 22:42)
próbáld ki, hogy mondjuk fél évig nem nézel tévét. Ha utána leülsz tévézni 5 perc után azt érzed, hogy értelmi fogyatékosoknak gyártják a műsorokat. (ezzel nem arra célzok, hogy fogyatékos aki tévét néz)


ezzel én tökéletesen tisztában vagyok :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 02:43pm
Quote (ace07 @ May 8 2011 09:42pm)
próbáld ki, hogy mondjuk fél évig nem nézel tévét. Ha utána leülsz tévézni 5 perc után azt érzed, hogy értelmi fogyatékosoknak gyártják a műsorokat. (ezzel nem arra célzok, hogy fogyatékos aki tévét néz)


100% egyet értek, másfél éve nem nézek tv-t és ma reggel leültem, kettéállt a fülem
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 02:49pm
Quote (ace07 @ 8 May 2011 22:42)
próbáld ki, hogy mondjuk fél évig nem nézel tévét. Ha utána leülsz tévézni 5 perc után azt érzed, hogy értelmi fogyatékosoknak gyártják a műsorokat. (ezzel nem arra célzok, hogy fogyatékos aki tévét néz)


vouch

@bazur: postcount növelésért bármi MI
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331833193320332133225001Next
Closed New Topic New Poll