Quote (Vismajor @ 8 May 2011 22:26)
haha, i won
Én egy büdös másodpercet nem néztem belőle, egyedül itt jspn emlegetett videókat néztem meg, pucérkodások, ordibálások. Max 10 videót, ha megnéztem, és 1x néztem 10 percet elalvás előtt győzikének a belevalószarjából
egyik lakótársam meg a bnője volt ráfüggve, én meg áttévedtem a szobába egyszer :'(
amúgy meg mindjárt jönnek át a vv topicból és kapjuk az oltást. oh shi-