d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331733183319332033215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 01:16pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 21:09)
csekk szülcsinapcsim profilomba
és btw, zizinek a jdje is 05 14


shit, enyém 13 :c
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:18pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 08:16pm)
shit, enyém 13 :c


:$
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 01:19pm
volt mostanában pár buli, meg egyetemi fesztes csapatverseny, uh akár hányszor értesítés jön, h "xy tagged a photo of you", erősen megijedek
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 8 2011 01:21pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 09:19pm)
volt mostanában pár buli, meg egyetemi fesztes csapatverseny, uh akár hányszor értesítés jön, h "xy tagged a photo of you", erősen megijedek


ja... mikor fent voltam pesten én is görcsöltem amiatt,hogy esetleg 1 képen fogok szerepelni Nógrádi kolbasz Zolival
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 01:22pm
Quote (Saenchai @ 8 May 2011 21:21)
ja... mikor fent voltam pesten én is görcsöltem amiatt,hogy esetleg 1 képen fogok szerepelni Nógrádi kolbasz Zolival


:lol: ne is mondd :P
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:51pm
18 éves srác vagyok. Gitáron játszok és imádom focizni. Kedves és megértő vagyok. Többet ide nem írok mert nincs kedvem.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 02:12pm
látom mindenki rá van függve a vv topicra, itt meg nem pörögnek az események ^^
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 02:18pm
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 09:12pm)
látom mindenki rá van függve a vv topicra, itt meg nem pörögnek az események ^^


Egészen eélképesztő, hogy átlag 10 eprcenként ráveszem magam, hogy megnyomjam a monitorom távcsiján a source gombot(ez varázsol a monitorból tv-t), ahol az rtl klub megy, és eddig képtelen voltam 15 msádoerpcnél toább nézni, egyszerűen nem ment. Ez a liluribanc hanghordozása, alekosz beszédmodora...
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 02:24pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 22:18)
Egészen eélképesztő, hogy átlag 10 eprcenként ráveszem magam, hogy megnyomjam a monitorom távcsiján a source gombot(ez varázsol a monitorból tv-t), ahol az rtl klub megy, és eddig képtelen voltam 15 msádoerpcnél toább nézni, egyszerűen nem ment. Ez a liluribanc hanghordozása, alekosz beszédmodora...


büszke vagyok rá, h nem néztem egy műsort se, talán egyszer néztem negyed órát... mondjuk utána hiperintelligensnek éreztem magam :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331733183319332033215001Next
Closed New Topic New Poll