Quote (Vismajor @ 8 May 2011 22:18)
Egészen eélképesztő, hogy átlag 10 eprcenként ráveszem magam, hogy megnyomjam a monitorom távcsiján a source gombot(ez varázsol a monitorból tv-t), ahol az rtl klub megy, és eddig képtelen voltam 15 msádoerpcnél toább nézni, egyszerűen nem ment. Ez a liluribanc hanghordozása, alekosz beszédmodora...
büszke vagyok rá, h nem néztem egy műsort se, talán egyszer néztem negyed órát... mondjuk utána hiperintelligensnek éreztem magam