d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331633173318331933205001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2011 01:03pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 20:00)
nem volt rossz ez a crysis 2, de ez a "They call me Prophet" ütött :D


pfuhh, hat en a vegen majdnem felbasztam a gepet. kb az volt bennem, hogy: ennyi?
vegetol eltekintve eleg jo volt
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:06pm
Quote (tevetava @ May 8 2011 08:03pm)
pfuhh, hat en a vegen majdnem felbasztam a gepet. kb az volt bennem, hogy: ennyi?
vegetol eltekintve eleg jo volt


Én felröhögtem, hogy miez a marhaság, hogy a nanoruha elraktározta prophetet, és mostmár egyek vagyunk, wtf?:D:D:D
Meg egyáltalán, volt olyan része a játéknak ahol 4x annyit szoptam, mint a legutolsó küldetésnél, mikor endmovie volt else hittem, hogy ez a végeo o.0
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 01:06pm
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 8 2011 08:06pm)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229624_215397568489010_100000563061885_801821_71953_n.jpg


adom a dátumot
és még mindig nincs arcvédőm
csóró:cc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 01:08pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 20:07)
adom a dátumot
és még mindig nincs arcvédőm
csóró:cc


mivan a dátummal?
jövőhét szombat.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 8 2011 08:08pm)
mivan a dátummal?
jövőhét szombat.


csekk szülcsinapcsim profilomba
és btw, zizinek a jdje is 05 14

This post was edited by Vismajor on May 8 2011 01:09pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 01:10pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 20:09)
csekk szülcsinapcsim profilomba
és btw, zizinek a jdje is 05 14


szülcsinapcsi erszoft party!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 8 2011 01:10pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 21:09)
csekk bülcsinapcsim profilomba
és btw, zizinek a jdje is 05 14


de romi
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 8 2011 01:11pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 8 2011 08:10pm)
de romi


és bülcsinapcsi érted
felsírtam mikor megláttam
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2011 01:14pm
Quote (Vismajor @ 8 May 2011 20:06)
Én felröhögtem, hogy miez a marhaság, hogy a nanoruha elraktározta prophetet, és mostmár egyek vagyunk, wtf?:D:D:D
Meg egyáltalán, volt olyan része a játéknak ahol 4x annyit szoptam, mint a legutolsó küldetésnél, mikor endmovie volt else hittem, hogy ez a végeo o.0


hat a vege kb annyi volt, hogy leutottel 4 szornyet, masztal ket metert, es ennyi.. na mindegy, remelem a harom most mar versenykepesebb lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331633173318331933205001Next
Closed New Topic New Poll