Quote (Vismajor @ 8 May 2011 20:06)
Én felröhögtem, hogy miez a marhaság, hogy a nanoruha elraktározta prophetet, és mostmár egyek vagyunk, wtf?:D:D:D
Meg egyáltalán, volt olyan része a játéknak ahol 4x annyit szoptam, mint a legutolsó küldetésnél, mikor endmovie volt else hittem, hogy ez a végeo o.0
hat a vege kb annyi volt, hogy leutottel 4 szornyet, masztal ket metert, es ennyi.. na mindegy, remelem a harom most mar versenykepesebb lesz