d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331433153316331733185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 08:37am
Quote (jarabekg @ 8 May 2011 15:08)
már a pizza receptről lejött, hogy a gyerek olyan setét mint a föld, de hogy külön meg is alázza magát, azzal már nem tudok mit kezdeni

afk lejött a mk legacy negyedik része


ez két különböző gyerek. de elég félelmetes, h mik vannak.

/
le kéne már ülnöm a picsámra és tanulni :c
i :love: pszichológiatörténet

This post was edited by zsansaccount on May 8 2011 08:39am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 8 2011 10:40am
lószart se hallok a jobb fülemre.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 8 2011 10:49am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 01:18pm)
ismerősöm ismerősének facebook kiírása:

" Saját pizza recept:P :D ::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni ;) probáljátk ki nagyon jo lesz ;) :P "

...sííííírok...


úristen, feltalálta a sonkás pizzát

EZ A GYEREK EGY ZSENI
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 10:53am
Quote (beni @ May 8 2011 05:49pm)
úristen, feltalálta a sonkás pizzát

EZ A GYEREK EGY ZSENI


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2011 11:05am
Quote (beni @ 8 May 2011 21:49)
úristen, feltalálta a sonkás pizzát

EZ A GYEREK EGY ZSENI


Sose foglak beérni postcountban.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 8 2011 11:07am
Quote (josheide @ May 8 2011 06:05pm)
Sose foglak beérni postcountban.


múltkor mennyi volt köztünk?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2011 11:09am
Quote (beni @ 8 May 2011 22:07)
múltkor mennyi volt köztünk?


~ 24k - Bazur viszont hozza be rendesen a lemaradását.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 11:10am
Quote (josheide @ May 8 2011 06:09pm)
~ 24k - Bazur viszont hozza be rendesen a lemaradását.


szar a ppd-d beniéhez képest, mit gondoltál?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 8 2011 11:11am
Quote (josheide @ May 8 2011 06:09pm)
~ 24k - Bazur viszont hozza be rendesen a lemaradását.


akkor posztolok egy verset


Éjféli fürdés

A tó ma tiszta, éber és
oly éles fényü, mint a kés,
lobogva lélekző tükör,
mit lassu harcban összetör
karom csapása. Nyugtalan
heves fogakkal visszamar
a mélyen megzavart elem.
Legyőzve, lustán fekszem el
és hallgatózom. Csillagok
rebbennek csak, mint elhagyott
egek vizébe zárt halak,
tünődve úszó madarak.

Elnézem őket, röptüket
az irgalmatlan és süket
egek között, én árva szörny,
kit páncél nyom, heges közöny,
ki mit se kér, és mit se vár,
csak bámul hosszan és puhán;
sikamló, sűrü pikkelyek
lepik be sűrün szívemet,
a mélyén édes-jó iszony,
kitéphetetlen orv szigony,
mit észrevétlen vert belém
a víz, a víz, s a lassu mély.

Mert lenn hináros rét lobog,
alant a kagylók boldogok,
szivük remegve tölti meg
a fénnyel érő sűrü csend.
És mintha hívást hallana,
zuhanni kezd az éjszaka,
moszat sodor vagy csillagok,
nem is tudom már, hol vagyok?
Talán egy ősi ünnepen,
hol ég is, víz is egy velem,
s mindent elöntve valami
időtlen sírást hallani!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2011 11:14am
Jelenleg 8 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): Christine21, kusziyoker, Dieselg, josheide, RRC, jspogmg, A122, Ghostmasterq

Utolsó hsz.: 260 days ago
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331433153316331733185001Next
Closed New Topic New Poll