Quote (zsansaccount @ May 8 2011 01:52pm)
jól van a lényeg átment, h kb olvashatatlan, annyi helyesírási hiba van benne
amúgy másik ismerősömnek meg kommenteltek a postja alá, én meg nem bírtam ki, h oda ne írjam, h "valszeg azért nem ért meg senki, mert annyi helyesírási hibával írsz, hogy az már érthetetlen". erre kommentál a gyerek, h "azér igy irok, mer reper vok". ezzel már nem tudtam vitatkozni.
már a pizza receptről lejött, hogy a gyerek olyan setét mint a föld, de hogy külön meg is alázza magát, azzal már nem tudok mit kezdeni
afk lejött a mk legacy negyedik része