d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331333143315331633175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 8 2011 06:46am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 02:18pm)
ismerősöm ismerősének facebook kiírása:

" Saját pizza recept:P :D ::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni ;) probáljátk ki nagyon jo lesz ;) :P "

...sííííírok...


2 pohár tejföl
1 üveg megybeföt
1 üveg vörösbor
15 dkg porcukor
tejölt porcukrot összekeverem, hozzáöntöm a megybeföttet és a borbol tetszées szerint. Jol lehütve fogyasztható. Jó étvágyat. Kevés borral még gyerekek is.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
May 8 2011 06:47am
zeller bazdmeg...
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 06:47am
Quote (Liliomtipro @ May 8 2011 12:46pm)
2 pohár tejföl
1 üveg megybeföt
1 üveg vörösbor
15 dkg porcukor
tejölt porcukrot összekeverem, hozzáöntöm a megybeföttet és a borbol tetszées szerint. Jol lehütve fogyasztható. Jó étvágyat. Kevés borral még gyerekek is.


megybeföt
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 06:52am
jól van a lényeg átment, h kb olvashatatlan, annyi helyesírási hiba van benne :D

amúgy másik ismerősömnek meg kommenteltek a postja alá, én meg nem bírtam ki, h oda ne írjam, h "valszeg azért nem ért meg senki, mert annyi helyesírási hibával írsz, hogy az már érthetetlen". erre kommentál a gyerek, h "azér igy irok, mer reper vok". ezzel már nem tudtam vitatkozni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 06:54am
Quote (zsansaccount @ 8 May 2011 13:52)
jól van a lényeg átment, h kb olvashatatlan, annyi helyesírási hiba van benne :D

amúgy másik ismerősömnek meg kommenteltek a postja alá, én meg nem bírtam ki, h oda ne írjam, h "valszeg azért nem ért meg senki, mert annyi helyesírási hibával írsz, hogy az már érthetetlen". erre kommentál a gyerek, h "azér igy irok, mer reper vok". ezzel már nem tudtam vitatkozni.


össze keverik ezek a retardáltak a szlenget a szimpla balfaszsággal
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 8 2011 07:04am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 02:52pm)
jól van a lényeg átment, h kb olvashatatlan, annyi helyesírási hiba van benne :D

amúgy másik ismerősömnek meg kommenteltek a postja alá, én meg nem bírtam ki, h oda ne írjam, h "valszeg azért nem ért meg senki, mert annyi helyesírási hibával írsz, hogy az már érthetetlen". erre kommentál a gyerek, h "azér igy irok, mer reper vok". ezzel már nem tudtam vitatkozni.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2011 07:08am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 01:52pm)
jól van a lényeg átment, h kb olvashatatlan, annyi helyesírási hiba van benne :D

amúgy másik ismerősömnek meg kommenteltek a postja alá, én meg nem bírtam ki, h oda ne írjam, h "valszeg azért nem ért meg senki, mert annyi helyesírási hibával írsz, hogy az már érthetetlen". erre kommentál a gyerek, h "azér igy irok, mer reper vok". ezzel már nem tudtam vitatkozni.


már a pizza receptről lejött, hogy a gyerek olyan setét mint a föld, de hogy külön meg is alázza magát, azzal már nem tudok mit kezdeni

afk lejött a mk legacy negyedik része
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 8 2011 07:13am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 8 2011 07:17am
Quote (jarabekg @ May 8 2011 02:08pm)
már a pizza receptről lejött, hogy a gyerek olyan setét mint a föld, de hogy külön meg is alázza magát, azzal már nem tudok mit kezdeni

afk lejött a mk legacy negyedik része


szörnyű rossz volt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 08:11am
36 User(s) are browsing this Forum (8 Guests and 4 Anonymous Users)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1331333143315331633175001Next
Closed New Topic New Poll