d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1331233133314331533165001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 8 2011 04:25am
Quote (Xrd @ 8 May 2011 12:23)
FUUU... pedig biztos, hogy volt itt még valaki, na mind1, azért kösz.


ubi asszem járt dobolni
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 8 2011 04:27am
Quote (Ad4mz @ May 8 2011 10:25am)
ubi asszem járt dobolni


már megvan, estamas az én emberem : )
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 8 2011 04:28am
Quote (anyd @ 8 May 2011 10:51)
http://lohere.net/b/image/0806/propaganda.jpg


ez egyébként igaz a hunsubra is (tanácsok).
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 05:03am
eljottem setalni
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2011 05:49am
Quote (anyd @ May 8 2011 12:03pm)
eljottem setalni


hazaértem
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 8 2011 06:04am
reggelt! elkezdőőőődött az F1!
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 8 2011 06:18am
ismerősöm ismerősének facebook kiírása:

" Saját pizza recept:P :D ::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni ;) probáljátk ki nagyon jo lesz ;) :P "

...sííííírok...

This post was edited by zsansaccount on May 8 2011 06:18am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 8 2011 06:39am
Quote (zsansaccount @ 8 May 2011 13:18)
ismerősöm ismerősének facebook kiírása:

" Saját pizza recept:P :D ::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni ;) probáljátk ki nagyon jo lesz ;) :P "

...sííííírok...


ez aztán az egyedi pizzarecept!!!
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 8 2011 06:43am
Quote (zsansaccount @ 8 May 2011 13:18)
ismerősöm ismerősének facebook kiírása:

" Saját pizza recept:P :D ::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni ;) probáljátk ki nagyon jo lesz ;) :P "

...sííííírok...


Go Back To Magyar Topic List
Prev1331233133314331533165001Next
Closed New Topic New Poll