ismerősöm ismerősének facebook kiírása:
" Saját pizza recept:P

::::::: 1. Tészta lap(mindegy hogy kiyurt vagy bolti) pizza szósz (pohárba belenyomni az öszeset)és + egy kicsi kechapot és bele (nem tom mi a neve aszem zeler mi ien pici levelu) öszevágni aaprora és bele a pohárba ezt rákeni a tészta alapra 2. egy kicsi vegetát rászorni (nagyon kicsit) 3. ráteni a sonkát (szerintm mindegy mien sokát az a lényeg finom legyen) 3. nagyon sok trapista sajtot ráteni ép hogy befedje az egészet 4. egy kicsi borsot rászorni (nagyon kicsit) és egy (nagyon kicsi sót) ; 5. és be a sütőbe és 150 fokon megsütni

probáljátk ki nagyon jo lesz

"
...sííííírok...
This post was edited by zsansaccount on May 8 2011 06:18am