☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
3311
3312
3313
3314
3315
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575063
Replies: 50000
Track Topic
PandaBearBros
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold
:
0.00
#33121
May 8 2011 03:17am
Quote (josheide @ May 8 2011 10:15am)
Mi az msn címed ?
nem veszem fel ricit
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#33122
May 8 2011 03:18am
nem kapcsol be a monitorom, nem reagál semmire. oks.
(most laptopról írok)
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#33123
May 8 2011 03:25am
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#33124
May 8 2011 03:44am
Quote (anyd @ 8 May 2011 08:28)
http://seas3.elte.hu/delg/publications/modern%5Ftalking/77.html
elolvastam még pár cikket innen és i came, nagyon érdekesek
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#33125
May 8 2011 03:51am
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#33126
May 8 2011 04:08am
Quote (anyd @ May 8 2011 08:48am)
arnibarb
Last Seen: 1213 days ago
vele csak ez az 1 baj van, volt még valaki más is.. egy kis segítség jól jönne
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#33127
May 8 2011 04:12am
Quote (Xrd @ 8 May 2011 12:08)
Last Seen: 1213 days ago
vele csak ez az 1 baj van, volt még valaki más is.. egy kis segítség jól jönne
írj rá az öccsére és kérd el az msnjét vagy vmit...
btw valaki emlékszik még rá, h miért ment el? :c
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#33128
May 8 2011 04:18am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 10:12am)
írj rá az öccsére és kérd el az msnjét vagy vmit...
btw valaki emlékszik még rá, h miért ment el? :c
nemtudom, látod-e a jd-m, KI AZ ÖCCSE?: D
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#33129
May 8 2011 04:19am
Quote (Xrd @ 8 May 2011 12:18)
nemtudom, látod-e a jd-m, KI AZ ÖCCSE?: D
ja nem figyeltem
the striker
last seen 24 days ago :c soz
This post was edited by zsansaccount on May 8 2011 04:19am
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#33130
May 8 2011 04:23am
Quote (zsansaccount @ May 8 2011 10:19am)
ja nem figyeltem
the striker
last seen 24 days ago :c soz
FUUU... pedig biztos, hogy volt itt még valaki, na mind1, azért kösz.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3311
3312
3313
3314
3315
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact