Quote (jarabekg @ Jul 23 2014 09:43pm)
mit vitázzak veled
hogy magyarázod meg egy down kórosnak hogy rosszul áll a szeme
hát ez az, ebben látod igazad van
tök felesleges bármit is mondani neked
még egyetem van, szülők pénzelnek, azt hiszed havi két csilliárd lesz a fizetés és milyen jó lesz dolgozni
ezért aztán szakértőnek hiszed magad az élet minden területén
ezt egybevetve azzal, hogy néha hemzsegsz helyesírási hibáktól elég nevetséges.. de azért a rici style-t te is nyomod.. te beszélsz nekem, hogy azt hiszem nálam a világ igazsága, közben te vélekedsz így saját magadról
gg
más szemében a szálkát
This post was edited by Senee on Jul 23 2014 03:46pm