Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 8 May 2011 09:06)
nem tudom mi ez a rajzfilm a tv2-n, de egy mosolygó lámával énekelnek és táncolnak 5-6 éves gyerekek.
tuti valami láma player így próbálja a jövő generációjával elhitetni, hogy aki nem pr0 gamer, az is ember.