Quote (jarabekg @ Aug 17 2015 05:10pm)
utálnád azt is
nope
télen mindig boldog vagyok
régen suliból mikor esett a hó és még vidéken laktunk; gyalog mentem haza (~6km)
kocsik lassan mentek mert tiszta havas volt minden
hangulatos volt xd
kutyával is imádtam játszani a hóban
meg ha fázol felveszel még egy pulóvert azt kész
de itt nyáron mikor kisgatyába szakad rólad a víz és akkor melohelyre nem mehetsz rövidnadrágban hát a faszom a nyárba