d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13303313323333344765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 12:13am
már lassan 45 perce irtam ezt be és még mindig nem száradt meg rendesen a pólóm

faszom hát váltópólót kéne hozzak minden reggel

buzi nyár



1 óra kellett míg megszáradtam

This post was edited by Senee on Aug 17 2015 12:29am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 17 2015 05:49am
Lassan davaj lanozni ))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2015 06:33am
a fasznak kellett a jó istennek kitalálnia hogy legyen az embernek bölcsességfoga.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 17 2015 10:58am
Quote (Senee @ Aug 17 2015 08:13am)
már lassan 45 perce irtam ezt be és még mindig nem száradt meg rendesen a pólóm

faszom hát váltópólót kéne hozzak minden reggel

buzi nyár



1 óra kellett míg megszáradtam


ezek után úgy érzem jövő héten meg fogok gyulladni, amikor hazaérek :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 11:02am
Quote (Jancsipapa @ Aug 17 2015 04:58pm)
ezek után úgy érzem jövő héten meg fogok gyulladni, amikor hazaérek :D


most kezd jönni btw a hidegfront

azért morgolódtam mert én még nem nagyon érzem (pedig esett is meg minden)
talán jövőhétre kondolidászódik a hejzet pont
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 17 2015 11:04am
Quote (Senee @ Aug 17 2015 07:02pm)
most kezd jönni btw a hidegfront

azért morgolódtam mert én még nem nagyon érzem (pedig esett is meg minden)
talán jövőhétre kondolidászódik a hejzet pont


itt vége van a nyárnak, 10 fokok vannak reggelente, 5 hajnalban :D gyere költözz ide
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 17 2015 11:07am
Quote (Jancsipapa @ Aug 17 2015 06:04pm)
itt vége van a nyárnak, 10 fokok vannak reggelente, 5 hajnalban :D gyere költözz ide


nem lenn ebajom ezzel a geci meleggel amúgy, ha éjszaka lehűlne 15 fokra és jól át lehetne szellőztetni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 11:09am
Quote (Jancsipapa @ Aug 17 2015 05:04pm)
itt vége van a nyárnak, 10 fokok vannak reggelente, 5 hajnalban :D gyere költözz ide


shiet
ez kéne egész évben
hyvää soumi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 17 2015 11:10am
Quote (Senee @ Aug 17 2015 06:09pm)
shiet
ez kéne egész évben
hyvää soumi


utálnád azt is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 17 2015 11:12am
Quote (jarabekg @ Aug 17 2015 05:10pm)
utálnád azt is


nope
télen mindig boldog vagyok

régen suliból mikor esett a hó és még vidéken laktunk; gyalog mentem haza (~6km)
kocsik lassan mentek mert tiszta havas volt minden
hangulatos volt xd

kutyával is imádtam játszani a hóban

meg ha fázol felveszel még egy pulóvert azt kész
de itt nyáron mikor kisgatyába szakad rólad a víz és akkor melohelyre nem mehetsz rövidnadrágban hát a faszom a nyárba
Go Back To Magyar Topic List
Prev13303313323333344765Next
Add Reply New Topic New Poll