d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1330331332333334440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 2 2011 04:56am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 12:23)
ebből lehet csinálni avát és siget vagy túl nagy meg még béna is?

ha lehet belőle akkor esetleg valaki méretezné nekem és hozzá egy avát is? azt nagyon megköszönném

http://i51.tinypic.com/16ab5hv.jpg


jézus
ennél szarabb minőséget nem találtál?

This post was edited by Ad4mz on Feb 2 2011 04:56am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2011 04:58am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 11:56)
jézus
ennél szarabb minőséget nem találtál?


hát ez volt neten
egyébként wallpaper lenne :/
nem lehet élesiteni rajta vagy valami?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 2 2011 04:59am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 12:58)
hát ez volt neten
egyébként wallpaper lenne :/
nem lehet élesiteni rajta vagy valami?


ezen már semmi sem segít
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2011 05:05am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 11:59)
ezen már semmi sem segít


:((
esteleg ebből valmait?

Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 2 2011 05:13am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 13:05)
:((
esteleg ebből valmait?

http://i53.tinypic.com/2lx8od3.jpg


olyan képet keress amin nincs effekt és normális a minősége
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2011 06:04am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 12:13)
olyan képet keress amin nincs effekt és normális a minősége


jo keresk btw ezek is ps-ve vannak?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2011 06:20am
itt van kettő, valaki megprobálhat össze hozni valamit belőlük



Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 2 2011 06:20am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 14:04)
jo keresk btw ezek is ps-ve vannak?


gondolom, de egy csomó ilyen önjelölt háttérkép készítő dobja fel a "munkáját" netre, anélkül, hogy külső szemmel is megnézni, hogy mit is csinált
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 2 2011 11:16pm
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?

színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 2 2011 11:52pm
Quote (Liliomtipro @ 3 Feb 2011 07:16)
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?

színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit :D


megpróbálhatom :rolleyes:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330331332333334440Next
Closed New Topic New Poll