☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
330
331
332
333
334
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95022
Replies: 4396
Track Topic
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#3311
Feb 2 2011 04:56am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 12:23)
ebből lehet csinálni avát és siget vagy túl nagy meg még béna is?
ha lehet belőle akkor esetleg valaki méretezné nekem és hozzá egy avát is? azt nagyon megköszönném
http://i51.tinypic.com/16ab5hv.jpg
jézus
ennél szarabb minőséget nem találtál?
This post was edited by Ad4mz on Feb 2 2011 04:56am
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3312
Feb 2 2011 04:58am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 11:56)
jézus
ennél szarabb minőséget nem találtál?
hát ez volt neten
egyébként wallpaper lenne :/
nem lehet élesiteni rajta vagy valami?
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#3313
Feb 2 2011 04:59am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 12:58)
hát ez volt neten
egyébként wallpaper lenne :/
nem lehet élesiteni rajta vagy valami?
ezen már semmi sem segít
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3314
Feb 2 2011 05:05am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 11:59)
ezen már semmi sem segít
:((
esteleg ebből valmait?
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#3315
Feb 2 2011 05:13am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 13:05)
:((
esteleg ebből valmait?
http://i53.tinypic.com/2lx8od3.jpg
olyan képet keress amin nincs effekt és normális a minősége
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3316
Feb 2 2011 06:04am
Quote (Ad4mz @ 2 Feb 2011 12:13)
olyan képet keress amin nincs effekt és normális a minősége
jo keresk btw ezek is ps-ve vannak?
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#3317
Feb 2 2011 06:20am
itt van kettő, valaki megprobálhat össze hozni valamit belőlük
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#3318
Feb 2 2011 06:20am
Quote (Inakwo @ 2 Feb 2011 14:04)
jo keresk btw ezek is ps-ve vannak?
gondolom, de egy csomó ilyen önjelölt háttérkép készítő dobja fel a "munkáját" netre, anélkül, hogy külső szemmel is megnézni, hogy mit is csinált
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#3319
Feb 2 2011 11:16pm
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?
színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#3320
Feb 2 2011 11:52pm
Quote (Liliomtipro @ 3 Feb 2011 07:16)
van itt még olyan aki sok fgért szép siget csinál?
színes kéne, mielőtt fezmin beírna valamit
megpróbálhatom
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
330
331
332
333
334
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact