Quote (Inakwo @ 6 Mar 2013 13:40)
az esett ki aki kikapott
és innentől minden +mondat csak szó cséplés ezzel kapcsolatban, mivel a jövöben csak arra fogunk emlékezni hogy ki jutott a 8 közé
biztos emlékezni fognak rá

madrid idén nem nyer semmit, ez a teljesítmény kevés lesz tovább

Quote (Inakwo @ 6 Mar 2013 16:22)
lehet de nem sok értelme
biroi tévedés volt és lesz is, nekem ez a véleményem. Legközelebb meg majd az angoloknak "segitenek" vagy más csapatnak.
Most kiestek majd legközelebb talán. Még annyi hogy azt mondták meccs előtt hogy a mostani a legjobb kerete SEF-nek, na szerintem ez a legnagyobb baromság amit hallottam.
messze nem a legjobb, vidic 1 évet kihagyott, rio öreg már, stb stb...
real kispadján kb 100 milla euro csücsült...
This post was edited by Akizk on Mar 6 2013 12:15pm