d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev1330331332333334382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 27 2013 04:08am
Quote (Inakwo @ Feb 27 2013 10:08am)
én is ezen gondolkoztam

menniyt bukhat egy honapban ha egy ilyen rizikos meccsre feltesz ennyit, bár lehet hogy megteheti


aki ekkora pénzekkel dobálozik (na jó ez azért kevés ahhoz) azok bőven profi fogadók :)
Egy srác szokta írni "na ma is jól kezdődik az arab liga - első félidő +667k" meg társai.



Én biztos nem játszottam volna meg - inkább veszek 2 kapitányrumot a boltban a szeló árából! :DD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 27 2013 04:12am
Quote (szabika @ 27 Feb 2013 11:08)
aki ekkora pénzekkel dobálozik (na jó ez azért kevés ahhoz) azok bőven profi fogadók :)
Egy srác szokta írni "na ma is jól kezdődik az arab liga - első félidő +667k" meg társai.



Én biztos nem játszottam volna meg - inkább veszek 2 kapitányrumot a boltban a szeló árából! :DD


én is :DDD

max egy ezrest ért volna meg
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 5 2013 04:21pm
A jobbik csapat esett ki :(
Bíró meg :rofl:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 6 2013 05:40am
Quote (Vismajor @ 5 Mar 2013 23:21)
A jobbik csapat esett ki :(
Bíró meg :rofl:


az esett ki aki kikapott

és innentől minden +mondat csak szó cséplés ezzel kapcsolatban, mivel a jövöben csak arra fogunk emlékezni hogy ki jutott a 8 közé
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Mar 6 2013 05:42am
én is focizok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2013 07:44am
Quote (Inakwo @ Mar 6 2013 12:40pm)
az esett ki aki kikapott

és innentől minden +mondat csak szó cséplés ezzel kapcsolatban, mivel a jövöben csak arra fogunk emlékezni hogy ki jutott a 8 közé


És én mást mondtam?
Meg az ilyesfajta leegyszerűsítés a társalgás fogalmát lőné ki, semmi értelme. Persze, tény az tény, de a körülményekről, okokról, okozatokról lehet diskurálni.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 6 2013 08:22am
Quote (Vismajor @ 6 Mar 2013 14:44)
És én mást mondtam?
Meg az ilyesfajta leegyszerűsítés a társalgás fogalmát lőné ki, semmi értelme. Persze, tény az tény, de a körülményekről, okokról, okozatokról lehet diskurálni.


lehet de nem sok értelme

biroi tévedés volt és lesz is, nekem ez a véleményem. Legközelebb meg majd az angoloknak "segitenek" vagy más csapatnak.
Most kiestek majd legközelebb talán. Még annyi hogy azt mondták meccs előtt hogy a mostani a legjobb kerete SEF-nek, na szerintem ez a legnagyobb baromság amit hallottam.

This post was edited by Inakwo on Mar 6 2013 08:23am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 6 2013 11:20am
psg továbbjutásnak nincs oddsa :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 6 2013 11:28am
Quote (szabika @ 6 Mar 2013 18:20)
psg továbbjutásnak nincs oddsa :(


pedig még 3 eltiltotjuk is van
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Mar 6 2013 12:11pm
Quote (Inakwo @ 6 Mar 2013 13:40)
az esett ki aki kikapott

és innentől minden +mondat csak szó cséplés ezzel kapcsolatban, mivel a jövöben csak arra fogunk emlékezni hogy ki jutott a 8 közé


biztos emlékezni fognak rá :D

madrid idén nem nyer semmit, ez a teljesítmény kevés lesz tovább ;)

Quote (Inakwo @ 6 Mar 2013 16:22)
lehet de nem sok értelme

biroi tévedés volt és lesz is, nekem ez a véleményem. Legközelebb meg majd az angoloknak "segitenek" vagy más csapatnak.
Most kiestek majd legközelebb talán. Még annyi hogy azt mondták meccs előtt hogy a mostani a legjobb kerete SEF-nek, na szerintem ez a legnagyobb baromság amit hallottam.


messze nem a legjobb, vidic 1 évet kihagyott, rio öreg már, stb stb...

real kispadján kb 100 milla euro csücsült...

This post was edited by Akizk on Mar 6 2013 12:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330331332333334382Next
Add Reply New Topic New Poll