Quote (zsansaccount @ 7 May 2011 22:04)
próbáltam azt is, nekem tetszett, főleg a robot brit akcentusa

amúgy most lakótársam van nagyon rajta, de ő megvette eredetiben és co-opozik
jah, az az akcentus elég vicces

co-opon mi is gondolkozunk (hamachival)