d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330633073308330933105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 22 2014 06:45pm
Quote (Senee @ 23 Jul 2014 01:38)
http://www.youtube.com/watch?v=hbu1imlbWww


:XD


utolso 5 perc eksztazis
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jul 23 2014 01:06am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 22 2014 11:50pm)
próbáltam képet keresni farhii barátnőjéről, de nem találok :(
de még farhiit se találom péniszbookon


Bevonnad a jsp családba, közösségi nőnek MI
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 23 2014 03:54am
http://www.businessinsider.com/eye-tracking-heatmaps-2014-7

Scarlett Johanssont és a meztelen nőset valahogy nem tudom elhinni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2014 04:38am
rawen idiota sigje miatt le kell kapcsolnom a sigek mutatását
melóhelyen ciki h azt látják h ilyen anime kislány van a képernyön
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 23 2014 04:47am
Quote (Senee @ Jul 23 2014 11:38am)
rawen idiota sigje miatt le kell kapcsolnom a sigek mutatását
melóhelyen ciki h azt látják h ilyen anime kislány van a képernyön


egyszerűbb, ha blokkolod és akkor a postjait sem fogod látni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 23 2014 04:49am
Quote (Senee @ 23 Jul 2014 12:38)
rawen idiota sigje miatt le kell kapcsolnom a sigek mutatását
melóhelyen ciki h azt látják h ilyen anime kislány van a képernyön


postblockerrel ki tudod szedni a siget és akkor nem kell másét
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2014 05:00am
én nem blokkolok senkit, nem vagyok arrogáns, hogy azt képzeljem mennyivel jobb vagyok akárkinél is
meg neveltek belém toleranciát is, megértést


de azért bassza meg a rajzoltpinás sigjét X:GXGXD:HGXHe
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 23 2014 05:04am
Quote (Senee @ Jul 23 2014 12:00pm)
én nem blokkolok senkit, nem vagyok arrogáns, hogy azt képzeljem mennyivel jobb vagyok akárkinél is
meg neveltek belém toleranciát is, megértést


de azért bassza meg a rajzoltpinás sigjét X:GXGXD:HGXHe


Ha blokkolsz valakit miert gondolnad hogy jobb vagy nala?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 23 2014 05:07am
Quote (Vismajor @ Jul 23 2014 11:04am)
Ha blokkolsz valakit miert  gondolnad hogy jobb vagy nala?


mert beképzelt és ahelyett, hogy elismerne/átgondolna/megvitatna dolgokat ahelyett csak pökhendien leblokkol és el van intézve
holott nem, kurvára nem csupa faszság amiket mondok vagy amiket akárki mond itt
mindennek van valóság alapja
plusz az hogy ignorálod a problémát meg megpróbálsz nem negatív lenni az nem jelenti azt, hogy a probléma megszűnik
meg én amúgy se pesszimista vagyok hanem realista
az hogy valaki menekül a realitás elől a mese világába attól még nem a mese lesz az igazság
és a világ still szemét marad
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 23 2014 05:57am


az ilyen emberek mégis mi a faszt éreznek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330633073308330933105001Next
Closed New Topic New Poll