Quote (Vismajor @ Jul 23 2014 11:04am)
Ha blokkolsz valakit miert gondolnad hogy jobb vagy nala?
mert beképzelt és ahelyett, hogy elismerne/átgondolna/megvitatna dolgokat ahelyett csak pökhendien leblokkol és el van intézve
holott nem, kurvára nem csupa faszság amiket mondok vagy amiket akárki mond itt
mindennek van valóság alapja
plusz az hogy ignorálod a problémát meg megpróbálsz nem negatív lenni az nem jelenti azt, hogy a probléma megszűnik
meg én amúgy se pesszimista vagyok hanem realista
az hogy valaki menekül a realitás elől a mese világába attól még nem a mese lesz az igazság
és a világ still szemét marad