d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330633073308330933105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 7 2011 02:49pm
Quote (jarabekg @ 7 May 2011 21:47)
fix'd

de nem hinném hogy akarja hogy rici felvegye


: DDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 02:49pm
portal 1, done
végén kicsit untam már..
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 7 2011 02:50pm
Quote (tevetava @ 7 May 2011 22:49)
portal 1, done
végén kicsit untam már..


én pont mólt hét vasárnap nyomtam végig. sztem pont a vége volt a jó, amikor már nem mondta előre, h mit kell és ügyeskedni kellett.
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 7 2011 02:50pm
Quote (tevetava @ May 7 2011 10:49pm)
portal 1, done
végén kicsit untam már..


lol
a vegen nyer értelmet
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 7 2011 02:50pm
Quote (PandaBearBros @ May 7 2011 09:50pm)
lol
a vegen nyer értelmet


Na megtaláltad már az élet értelmét?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 02:56pm
Quote (zsansaccount @ 7 May 2011 21:50)
én pont mólt hét vasárnap nyomtam végig. sztem pont a vége volt a jó, amikor már nem mondta előre, h mit kell és ügyeskedni kellett.


igen, de akkor, amikor elértem az utolsó 10 percre, akkor más több mint másfél órája toltam, és már mentem volna mást csinálni, de mondom ha már itt vagyok, faszom.. végigtolom
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 7 2011 02:58pm
Quote (tevetava @ 7 May 2011 22:56)
igen, de akkor, amikor elértem az utolsó 10 percre, akkor más több mint másfél órája toltam, és már mentem volna mást csinálni, de mondom ha már itt vagyok, faszom.. végigtolom


akkor az nem a játék hibája, hanem a tiéd :angry:

amúgy fent vagy fb-n?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 03:00pm
Quote (szabika @ 7 May 2011 20:48)
Bruno Mars – Grenade (Gránát)

Könnyen jött, könnyen megy; te csak így élsz,
Ó, kérsz, kérsz, mindig csak kérsz, de sosem adsz.
Tudhattam volna, hogy már az első csóktól hiba voltál

te jó ég


tudok jobbat:
meleg és veszélyes
ha egy vagy közülünk, gyere velünk
mert mi szerelembe ejtjük a hipstereket
és szoknya van rajtunk
- And yes of course we does - (ez eredeti) úgy vezetjük ezt a várost, mint egyklubot
és nem, te nem akarsz velünk kikezdeni
jézus van a nyakláncomon
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 03:01pm
Quote (zsansaccount @ 7 May 2011 21:58)
akkor az nem a játék hibája, hanem a tiéd  :angry:

amúgy fent vagy fb-n?


hát jah, rosszat is tett most ez, mert a portal 2-höz semmi kedven, pedig már lent van :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 7 2011 03:04pm
Quote (tevetava @ 7 May 2011 23:01)
hát jah, rosszat is tett most ez, mert a portal 2-höz semmi kedven, pedig már lent van :(


próbáltam azt is, nekem tetszett, főleg a robot brit akcentusa :D amúgy most lakótársam van nagyon rajta, de ő megvette eredetiben és co-opozik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330633073308330933105001Next
Closed New Topic New Poll