d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330533063307330833095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 7 2011 01:43pm
Quote (josheide @ May 7 2011 08:42pm)
Mi Sondor msncíme??


sk8rboi@afk.sk8
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2011 01:47pm
Quote (szabika @ May 7 2011 08:43pm)
sk8rboi@facebook.afk.sk8


fix'd

de nem hinném hogy akarja hogy rici felvegye

This post was edited by jarabekg on May 7 2011 01:48pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 7 2011 01:48pm
Bruno Mars – Grenade (Gránát)

Könnyen jött, könnyen megy; te csak így élsz,
Ó, kérsz, kérsz, mindig csak kérsz, de sosem adsz.
Tudhattam volna, hogy már az első csóktól hiba voltál

te jó ég
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2011 01:51pm
Quote (szabika @ 7 May 2011 20:48)
Bruno Mars – Grenade (Gránát)

Könnyen jött, könnyen megy; te csak így élsz,
Ó, kérsz, kérsz, mindig csak kérsz, de sosem adsz.
Tudhattam volna, hogy már az első csóktól hiba voltál

te jó ég


ez mi
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 7 2011 02:00pm
te akartad
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2011 02:25pm
megtaláltam a guild wars cdmet. lehet kéne játszani vele.
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 7 2011 02:27pm
Quote (josheide @ May 7 2011 09:42pm)
Mi Sondor msncíme??


nem kérdeznéd meg pmben
nem mintha használnám az msnt miota kurva fb-n el lehet érni mindenkit
ha meg rici az akkor uzenem neki h vissza is utasitottam a jelölését ^^

serious business

This post was edited by PandaBearBros on May 7 2011 02:28pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 7 2011 02:28pm
Quote (szabika @ 7 May 2011 21:00)
te akartad
http://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs


ismerem a számot, de a magyar fordításon röhögtem
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 7 2011 02:30pm
Quote (PandaBearBros @ May 7 2011 10:27pm)
nem kérdeznéd meg pmben
nem mintha használnám az msnt miota kurva fb-n el lehet érni mindenkit
ha meg rici az akkor uzenem neki h vissza is utasitottam a jelölését ^^

serious business


ekkora facebookhuszár lettél sanyi? :D
Member
Posts: 615
Joined: Apr 24 2011
Gold: 0.00
May 7 2011 02:31pm
Quote (Liliomtipro @ May 7 2011 10:30pm)
ekkora facebookhuszár lettél sanyi? :D


nem, kb arra használom mint régen az msnt, mivel mindenki erre állt rá
meg néha nezegetem a csajokat

This post was edited by PandaBearBros on May 7 2011 02:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330533063307330833095001Next
Closed New Topic New Poll