d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330433053306330733085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 09:19am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 17:11)
Szerintem egyike vagy a létező legkevésbé vicces embereknek ezen a földön, és amióta visszajöttél egy értelmes postod sincs, csak erőltetett vicceskedni próbáló postjaid vannak, amik közül a legminőségibbek azok, amikor az éc mellé nem írsz semmit. Én nem ugatok se vaneknak se szenének, de te barátom, minden egyes postoddal úgy cringeltetsz mint egy békemenetes egy épeszű embert. A szarkazmus nálad sokkal jobb fej embereknek is tud idétlenül állni. (de neked egyáltalán nem való, nem igazán érted a lényegét vagy idk) Nem vagy vicces (sohasem voltál az, és sohasem leszel az), ráadásul egy ideje full tardba tolod, nem véletlen, hogy nem csak én kukimukizok meg töfipöfizek.

stop tard, stop madkid, es akkor talan nem te leszel a legidegesitobb nyomorult hulyegyerek a forumon.


elkezdtem erre reagálni, de aztán rájöttem, hogy nyomorék vagy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 22 2014 09:21am
Quote (tevetava @ Jul 22 2014 05:19pm)
elkezdtem erre reagálni, de aztán rájöttem, hogy nyomorék vagy


Erdekes


Ne higgy jarinak szerintem vicces vagy))))))))))
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 22 2014 09:27am
Quote (tevetava @ 22 Jul 2014 16:19)
elkezdtem erre reagálni, de aztán rájöttem, hogy nyomorék vagy


csak annyit kellett volna, hogy éc rák xD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 09:30am
Quote (putincykavodka @ Jul 22 2014 04:21pm)
Erdekes


Ne higgy jarinak szerintem vicces vagy))))))))))


Quote (Nerz8 @ Jul 22 2014 04:27pm)
csak annyit kellett volna, hogy éc rák xD


miert nevetek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 09:39am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 17:11)
Szerintem egyike vagy a létező legkevésbé vicces embereknek ezen a földön, és amióta visszajöttél egy értelmes postod sincs, csak erőltetett vicceskedni próbáló postjaid vannak, amik közül a legminőségibbek azok, amikor az éc mellé nem írsz semmit. Én nem ugatok se vaneknak se szenének, de te barátom, minden egyes postoddal úgy cringeltetsz mint egy békemenetes egy épeszű embert. A szarkazmus nálad sokkal jobb fej embereknek is tud idétlenül állni. (de neked egyáltalán nem való, nem igazán érted a lényegét vagy idk) Nem vagy vicces (sohasem voltál az, és sohasem leszel az), ráadásul egy ideje full tardba tolod, nem véletlen, hogy nem csak én kukimukizok meg töfipöfizek.

stop tard, stop madkid, es akkor talan nem te leszel a legidegesitobb nyomorult hulyegyerek a forumon.


vergődsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 09:40am
Quote (Rawen @ Jul 22 2014 04:39pm)
vergődsz


meg écet adok mindenkinek meg rákot XDDDDDXDDDDDD

de vixes éc rák érted :XDDDDDASD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 09:40am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 17:40)
meg écet adok mindenkinek meg rákot XDDDDDXDDDDDD

de vixes éc rák érted :XDDDDDASD


értem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 22 2014 10:02am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 17:11)
Szerintem egyike vagy a létező legkevésbé vicces embereknek ezen a földön, és amióta visszajöttél egy értelmes postod sincs, csak erőltetett vicceskedni próbáló postjaid vannak, amik közül a legminőségibbek azok, amikor az éc mellé nem írsz semmit. Én nem ugatok se vaneknak se szenének, de te barátom, minden egyes postoddal úgy cringeltetsz mint egy békemenetes egy épeszű embert. A szarkazmus nálad sokkal jobb fej embereknek is tud idétlenül állni. (de neked egyáltalán nem való, nem igazán érted a lényegét vagy idk) Nem vagy vicces (sohasem voltál az, és sohasem leszel az), ráadásul egy ideje full tardba tolod, nem véletlen, hogy nem csak én kukimukizok meg töfipöfizek.

stop tard, stop madkid, es akkor talan nem te leszel a legidegesitobb nyomorult hulyegyerek a forumon.


és ezt tényleg jarabekg irta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 01:09pm
csak nekem halikolt meg a faszbuk?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330433053306330733085001Next
Closed New Topic New Poll