d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330433053306330733085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 7 2011 11:03am
Quote (jarabekg @ May 7 2011 01:44pm)
valaki idézné nekem szószerint vis azon postját amibe leírta, hogy már 1x évesen is egy 2x éves csajjal járt?


gfx, vagy képek szép nőkről topikba írtam, gl :) de gurke kirakta signek, kérdezd őt.
Quote (jarabekg @ May 7 2011 01:41pm)
LÓL JELNTKEZTEM BAZÚR CÉHÉBE ÉS FELVETT


AFK FAPFAP


én is, engem nem
afk, suicide
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 7 2011 11:10am
Quote (Vismajor @ 7 May 2011 19:03)
gfx, vagy képek szép nőkről topikba írtam, gl :) de gurke kirakta signek, kérdezd őt.

én is, engem nem
afk, suicide


szépnős, de már régen nagyon.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2011 12:47pm
de szétbasznám az ördögnórit
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 7 2011 01:13pm
A 18. játékhét nyertes számai: 6, 22, 23, 47, 84.

A Joker szám: 535746. Nem volt hat találatos, így a jövő héten 45 millió forint lesz a főnyeremény.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2011 01:15pm
Quote (jarabekg @ 7 May 2011 19:47)
de szétbasznám az ördögnórit


de ez a rövid haj kiakaszt...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2011 01:21pm
Quote (Nerz8 @ May 7 2011 08:15pm)
de ez a rövid haj kiakaszt...


kutyába nem lenne mibe kapaszkodni, am engem annyira nem
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 7 2011 01:23pm
Quote (jarabekg @ May 7 2011 08:21pm)
kutyába nem lenne mibe kapaszkodni, am engem annyira nem


http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/melltartoban-eroszakolta-meg-a-kecsket-2051303?nocache

ez is érdekelhet esetleg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2011 01:30pm
Quote (jarabekg @ May 7 2011 07:47pm)
de szétbasznám az ördögnórit


Quote (Nerz8 @ May 7 2011 08:15pm)
de ez a rövid haj kiakaszt...


Quote (jarabekg @ May 7 2011 08:21pm)
kutyába nem lenne mibe kapaszkodni, am engem annyira nem

Quote (szabika @ May 7 2011 08:23pm)



WAT? :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 7 2011 01:40pm
Quote (jarabekg @ May 7 2011 08:30pm)
WAT? :D


te mocskos baribaszó!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 7 2011 01:42pm
Mi Sondor msncíme??
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330433053306330733085001Next
Closed New Topic New Poll