Quote (jarabekg @ May 7 2011 01:44pm)
valaki idézné nekem szószerint vis azon postját amibe leírta, hogy már 1x évesen is egy 2x éves csajjal járt?
gfx, vagy képek szép nőkről topikba írtam, gl

de gurke kirakta signek, kérdezd őt.
Quote (jarabekg @ May 7 2011 01:41pm)
LÓL JELNTKEZTEM BAZÚR CÉHÉBE ÉS FELVETT
AFK FAPFAP
én is, engem nem
afk, suicide