Quote (tevetava @ Jul 22 2014 03:59pm)
mióta nincs postblocker kb ti vagytok a legszánalmasabb emberek a subon. nem bírjátok megállni, hogy elmenjetek egy általatok nem kedvelt ember postjai felett
de a legszebb, hogy mindkettőtöknek kibaszott nagy egoja van, ettől mégnagyobbakat lehet röhögni, hogy milyen nyomorultul viselkedtek
husikuki

Szerintem egyike vagy a létező legkevésbé vicces embereknek ezen a földön, és amióta visszajöttél egy értelmes postod sincs, csak erőltetett vicceskedni próbáló postjaid vannak, amik közül a legminőségibbek azok, amikor az éc mellé nem írsz semmit. Én nem ugatok se vaneknak se szenének, de te barátom, minden egyes postoddal úgy cringeltetsz mint egy békemenetes egy épeszű embert. A szarkazmus nálad sokkal jobb fej embereknek is tud idétlenül állni. (de neked egyáltalán nem való, nem igazán érted a lényegét vagy idk) Nem vagy vicces (sohasem voltál az, és sohasem leszel az), ráadásul egy ideje full tardba tolod, nem véletlen, hogy nem csak én kukimukizok meg töfipöfizek.
stop tard, stop madkid, es akkor talan nem te leszel a legidegesitobb nyomorult hulyegyerek a forumon.
This post was edited by jarabekg on Jul 22 2014 09:12am