d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330333043305330633075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2014 08:31am
Quote (tevetava @ Jul 22 2014 01:05pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71176488&f=129&o=60

szeretnél gratulálni gürkének és tüskésvaneknak ehhez a nagyszerű topikhoz
remélem mind a kettőtöket elviszi az ebola :~)


Elbasztak a jokis topikom
Vanek ok 17 eves es nagy a hate iranta ezert fogyatek
De h gurkenek mi az indoka fogalmam sincs
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 22 2014 08:33am
Quote (Vismajor @ Jul 22 2014 04:31pm)
Elbasztak a jokis topikom
Vanek ok 17 eves es nagy a hate iranta ezert fogyatek
De h gurkenek mi az indoka fogalmam sincs


Neki is szar volt a gyerekkora
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 08:49am
-Keresett a Gyula!
-Melyik Gyula?
-Amelyik a faszát a szádba VERNE!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 08:50am
Quote (tevetava @ Jul 22 2014 03:49pm)
-Keresett a Gyula!
-Melyik Gyula?
-Amelyik a faszát a szádba VERNE!


:XDSDYX:SXSS:SD:X:SD:SD:D:D:DX:SDX:::SD:SD:XD:XXSDSSSD:S:XSSD:D:XD:X:SD:S:XSDX:DSXS:XS:D:SDX:S:X::X:X:D:SSD:XSD:SD:XD:XD:X:X::X:XS:DSD:D:D:DD:D:X:DD:X:S
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 08:51am
Quote (tevetava @ 22 Jul 2014 15:49)
-Keresett a Gyula!
-Melyik Gyula?
-Amelyik a faszát a szádba VERNE!


töfipöfi
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2014 08:52am
Quote (Vismajor @ 22 Jul 2014 16:31)
Elbasztak a jokis topikom
Vanek ok 17 eves es nagy a hate iranta ezert fogyatek
De h gurkenek mi az indoka fogalmam sincs


gürke is teljesen tard módban gurul egy ideje
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 08:54am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 16:50)
:XDSDYX:SXSS:SD:X:SD:SD:D:D:DX:SDX:::SD:SD:XD:XXSDSSSD:S:XSSD:D:XD:X:SD:S:XSDX:DSXS:XS:D:SDX:S:X::X:X:D:SSD:XSD:SD:XD:XD:X:X::X:XS:DSD:D:D:DD:D:X:DD:X:S


kukimuki
:)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 08:54am
Quote (Rawen @ Jul 22 2014 03:52pm)
gürke is teljesen tard módban gurul egy ideje


még mindig semmi pufilufihoz képest
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 08:59am
Quote (jarabekg @ 22 Jul 2014 16:54)
még mindig semmi pufilufihoz képest


mióta nincs postblocker kb ti vagytok a legszánalmasabb emberek a subon. nem bírjátok megállni, hogy elmenjetek egy általatok nem kedvelt ember postjai felett
de a legszebb, hogy mindkettőtöknek kibaszott nagy egoja van, ettől mégnagyobbakat lehet röhögni, hogy milyen nyomorultul viselkedtek
husikuki
:)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 22 2014 09:11am
Quote (tevetava @ Jul 22 2014 03:59pm)
mióta nincs postblocker kb ti vagytok a legszánalmasabb emberek a subon. nem bírjátok megállni, hogy elmenjetek egy általatok nem kedvelt ember postjai felett
de a legszebb, hogy mindkettőtöknek kibaszott nagy egoja van, ettől mégnagyobbakat lehet röhögni, hogy milyen nyomorultul viselkedtek
husikuki
:)


Szerintem egyike vagy a létező legkevésbé vicces embereknek ezen a földön, és amióta visszajöttél egy értelmes postod sincs, csak erőltetett vicceskedni próbáló postjaid vannak, amik közül a legminőségibbek azok, amikor az éc mellé nem írsz semmit. Én nem ugatok se vaneknak se szenének, de te barátom, minden egyes postoddal úgy cringeltetsz mint egy békemenetes egy épeszű embert. A szarkazmus nálad sokkal jobb fej embereknek is tud idétlenül állni. (de neked egyáltalán nem való, nem igazán érted a lényegét vagy idk) Nem vagy vicces (sohasem voltál az, és sohasem leszel az), ráadásul egy ideje full tardba tolod, nem véletlen, hogy nem csak én kukimukizok meg töfipöfizek.

stop tard, stop madkid, es akkor talan nem te leszel a legidegesitobb nyomorult hulyegyerek a forumon.

This post was edited by jarabekg on Jul 22 2014 09:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330333043305330633075001Next
Closed New Topic New Poll