Letoltottem a dark souls 2k ketto k ezret.
Valaki megmagyarazhatna miert van ez az idiota kameramozgas, igaz mar az optionsba elakadtam, fel oraig tartott atallitani, hogy kicsit erzekenyebb legyen, mert nem egyertelmu hogy kellett, ha csak siman felviszem a csuszkat egrrel az nem jo, kulon ki kell jelolni az almenut, aztam kulon ki kell jelolni az adott opciot es utana lehet vele baszakodni (lehet elotte is, csak akkor nem menti el). Ilyen accept gomb nincs utana termeszetesen, kulon van az is, meg return gomb etc. Nem ertem a pc verziora miert nem tudtak ezt atirni rendeden, ujabb tiz perc volt meg hozzadzoktam h melyik gomb melyik. Gondoltam mostmar fasza lesz hajra, tudatosult bennem egy kis mezon szaladgalas utan, hogy ha az oldalazast nyomom (A betu) akkor egy darabig elkezd oldalra szaladni a bajnokom, aztan oldalra fordul es ugy fut, ha folyamatosan nyomom akkor korbe korbe szalad. Miert nem tudtak egyszeruen megcsinalni ugy, mint az ilyen gamek 99%ban, hogy egyszeruen oldalra megy a csempijonom ha oldalra akarok menni? Erdekes.
Tenyleg erdekelni amugy, hogy egyes fejlesztok miert hajtanak direkt arra, hogy minnel szarabb legyen a jatekuk. Vegul h milyen is azt nem nagyon tudtam meg, mert ezutan inkabb letoroltem a faszba. Koszonom szepen racz mate.