d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330233033304330533065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:31pm
Quote (RRC @ Jul 21 2014 11:30pm)
https://www.youtube.com/watch?v=gq9cgvGp4fk

tudja valaki mi a zene cime ami az elején megy?


midomi.com

odarakod a hangfalhoz a mikrofonod
profitálgatsz
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 04:34pm
Quote (TrollBoss @ Jul 21 2014 11:37pm)
most akkor hány pályát csináltál meg


Rct 1 nevu kompateres jatekban harom 3azaz 3 k ezer palyat
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:47pm
na, toljuk le ezt a 18 k ezer-et
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 22 2014 03:49am
Letoltottem a dark souls 2k ketto k ezret.
Valaki megmagyarazhatna miert van ez az idiota kameramozgas, igaz mar az optionsba elakadtam, fel oraig tartott atallitani, hogy kicsit erzekenyebb legyen, mert nem egyertelmu hogy kellett, ha csak siman felviszem a csuszkat egrrel az nem jo, kulon ki kell jelolni az almenut, aztam kulon ki kell jelolni az adott opciot es utana lehet vele baszakodni (lehet elotte is, csak akkor nem menti el). Ilyen accept gomb nincs utana termeszetesen, kulon van az is, meg return gomb etc. Nem ertem a pc verziora miert nem tudtak ezt atirni rendeden, ujabb tiz perc volt meg hozzadzoktam h melyik gomb melyik. Gondoltam mostmar fasza lesz hajra, tudatosult bennem egy kis mezon szaladgalas utan, hogy ha az oldalazast nyomom (A betu) akkor egy darabig elkezd oldalra szaladni a bajnokom, aztan oldalra fordul es ugy fut, ha folyamatosan nyomom akkor korbe korbe szalad. Miert nem tudtak egyszeruen megcsinalni ugy, mint az ilyen gamek 99%ban, hogy egyszeruen oldalra megy a csempijonom ha oldalra akarok menni? Erdekes.
Tenyleg erdekelni amugy, hogy egyes fejlesztok miert hajtanak direkt arra, hogy minnel szarabb legyen a jatekuk. Vegul h milyen is azt nem nagyon tudtam meg, mert ezutan inkabb letoroltem a faszba. Koszonom szepen racz mate.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 22 2014 04:39am
Micsoda megtiszteltetés.

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2014 04:44am
Kinyomtam a filmet es egybol bejott vmi tv musor
egy full latexben levo kurva nagy csocsu csaj ul egy csavo hatan akin van egy nyereg es az a lomaszk
es muffinnak hivjak a "lovat"

mindezt igy delutan kettokor
betegek ezek a finnek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 06:05am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71176488&f=129&o=60

szeretnél gratulálni gürkének és tüskésvaneknak ehhez a nagyszerű topikhoz
remélem mind a kettőtöket elviszi az ebola :~)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2014 07:13am
3 napja pisa a seggemből kösz orbán
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 22 2014 07:53am
tüskésrák
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330233033304330533065001Next
Closed New Topic New Poll