d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330133023303330433055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 21 2014 01:20pm
fáj a bal herém
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2014 01:24pm
Quote (Taszilo.^ @ Jul 21 2014 06:36pm)
ja mer hogy te upcnel dolgozol? hehe n1

e: mindenesetre megoldotta a problemat, hogy reseteltem a modemet


facepalm

Quote (Floodban @ Jul 21 2014 06:55pm)
digi masterrace here

nagyon ritkan van gond vele.


ja, mivel az UPC műholdjairól szedik az adást

Quote (sylke @ Jul 21 2014 06:16pm)
diginél kevesebbett fizettem és kb 100x jobb szolgáltatást kaptam
illetve inkább ugy mondom, hogy müködö szolgáltatást


a diginek a netje jobb, a tv viszont szar, telefon is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2014 01:25pm
Quote (jarabekg @ 21 Jul 2014 20:58)
gecisokat fizetek, es eleg szar a szolgaltatas

gondolom mindenki nygger, es nem ertenek ezekhez az elektronikus kutyukhoz


ha valami elromlik belerugnak párszor, aztán ha még mindig szar akkor nem foglalkoznak vele

Quote (TrollBoss @ 21 Jul 2014 21:24)
facepalm



ja, mivel az UPC műholdjairól szedik az adást



a diginek a netje jobb, a tv viszont szar, telefon is


jah :DD
évekig volt mind2, diginél soha nem volt gond semmivel, upcnél meg 1 honap után már régi ismerösként köszöntöttek az ügyfélszolgálaton


This post was edited by sylke on Jul 21 2014 01:29pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 21 2014 01:40pm
Quote (TrollBoss @ 21 Jul 2014 20:24)
facepalm



ja, mivel az UPC műholdjairól szedik az adást



a diginek a netje jobb, a tv viszont szar, telefon is


a telefon 500 forintért ingyen van vezetékesre, mondták h azért ilyen olcsó mert szar lehet
sose volt vele gond

tvről nem tudom miket nyújt, de sima adással sose volt gond

internet 5 havonta 1x megy el
éjjel 3-kor, 15 percre
a sebességről ne is beszéljünk


upc-m volt, hetente meghalt 15x és három billentyűzetet vertem szét miatta


amúgy te csak ott dolgozol, nem vagy tulajdonos, nem? akkor minek véded :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2014 01:44pm
Csak azért van telefonunk (kihúzva a polcon), mert telefonnal olcsóbb a csomag, mintha ugyanez lenne a tv+internet, de nélküle.

Amint lejár az anyós idióta hűségszerződése, akkor upc lesz a tv és digitől fog jönni a net.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 21 2014 01:53pm
itt meg nincs se upc se digi
1 netszolgáltató van annak is 10 megás a max csomagja aranyáron
kicsit kellemetlen a kolis után, h 10x annyi idő valamit letölteni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2014 01:54pm
Quote (fahrii @ 21 Jul 2014 21:53)
itt meg nincs se upc se digi
1 netszolgáltató van annak is 10 megás a max csomagja aranyáron
kicsit kellemetlen a kolis után, h 10x annyi idő valamit letölteni


De legalább nem laknak alattad, feletted és melletted is.
Ez a vidéki élet ára.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 21 2014 02:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 21 2014 08:44pm)
Csak azért van telefonunk (kihúzva a polcon), mert telefonnal olcsóbb a csomag, mintha ugyanez lenne a tv+internet, de nélküle.

Amint lejár az anyós idióta hűségszerződése, akkor upc lesz a tv és digitől fog jönni a net.


nálam nincs digis lefedettség : )))))

meg fogom ölni az öreget, ma delutan 3 orara ment el a net+tv minden


es igy ulok, hogy mi a faszt csinaljak, olvasok konyvet!

ja hogy nincs fent nem szakmai papiros konyvem, a gepre meg nem toltottem le meg semmit, mert minek ugy is fel perc ))))))

de legalabb megcsinaltam 3 rct 1 palyat


This post was edited by jarabekg on Jul 21 2014 02:42pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2014 03:37pm
Quote (jarabekg @ Jul 21 2014 09:41pm)
nálam nincs digis lefedettség : )))))

meg fogom ölni az öreget, ma delutan 3 orara ment el a net+tv minden


es igy ulok, hogy mi a faszt csinaljak, olvasok konyvet!

ja hogy nincs fent nem szakmai papiros konyvem, a gepre meg nem toltottem le meg semmit, mert minek ugy is fel perc ))))))

de legalabb megcsinaltam 3 rct 1 palyat


most akkor hány pályát csináltál meg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 21 2014 04:30pm
https://www.youtube.com/watch?v=gq9cgvGp4fk

tudja valaki mi a zene cime ami az elején megy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330133023303330433055001Next
Closed New Topic New Poll