Quote (TrollBoss @ 21 Jul 2014 20:24)
facepalm
ja, mivel az UPC műholdjairól szedik az adást
a diginek a netje jobb, a tv viszont szar, telefon is
a telefon 500 forintért ingyen van vezetékesre, mondták h azért ilyen olcsó mert szar lehet
sose volt vele gond
tvről nem tudom miket nyújt, de sima adással sose volt gond
internet 5 havonta 1x megy el
éjjel 3-kor, 15 percre
a sebességről ne is beszéljünk
upc-m volt, hetente meghalt 15x és három billentyűzetet vertem szét miatta
amúgy te csak ott dolgozol, nem vagy tulajdonos, nem? akkor minek véded
