d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330133023303330433055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 7 2011 06:10am
Quote (zsansaccount @ 7 May 2011 13:59)
nemtom mit egyek. sad story...


eat shit makes you fit
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 7 2011 06:15am
Quote (zsansaccount @ 7 May 2011 14:08)
sztem finom :D de nincs semmi, el kell mennem boltba és főzni. annyira nincs kedvem :c


igazabol azert ettem, mert hatha meghanytat, alapvetoen szeretem..
Member
Posts: 18,138
Joined: Apr 28 2006
Gold: 3,189.00
May 7 2011 06:16am
lol mi volt annyira durva abban a képben, h bezárták a topikot?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 7 2011 06:17am
Quote (Conical @ 7 May 2011 14:16)
lol mi volt annyira durva abban a képben, h bezárták a topikot?


ez meg ki
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 7 2011 06:17am
Quote (Conical @ 7 May 2011 17:16)
lol mi volt annyira durva abban a képben, h bezárták a topikot?


lol te ki vagy?
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 06:18am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 May 2011 14:17)
ez meg ki


Quote (josheide @ 7 May 2011 14:17)
lol te ki vagy?


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 7 2011 06:19am
Quote (ZsDanee @ 7 May 2011 17:18)
http://img580.imageshack.us/img580/8053/22538710150590777670414.jpg


Fró stílusa
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 7 2011 06:21am
Quote (josheide @ 7 May 2011 14:19)
Fró stílusa


másik topic alapján random külföldi, aki azt hiszi vicces a magyar mondatokat dobál össze-vissza.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 7 2011 06:27am
Quote (ecneB @ 7 May 2011 14:15)
igazabol azert ettem, mert hatha meghanytat, alapvetoen szeretem..


ha hányni akarsz dugd le az ujjad a torkodon azt csá
nem értem minek vele szenvedni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 7 2011 06:29am
Quote (Ad4mz @ 7 May 2011 14:27)
ha hányni akarsz dugd le az ujjad a torkodon azt csá
nem értem minek vele szenvedni


próbáltam, nem ment xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330133023303330433055001Next
Closed New Topic New Poll