Quote (sylke @ Jul 21 2014 05:16pm)
diginél kevesebbett fizettem és kb 100x jobb szolgáltatást kaptam
illetve inkább ugy mondom, hogy müködö szolgáltatást
ugyanezt el kell mondani telefonba ezekutan mar csak azt kell közölni velük h np brah, úgyis 1 hónap és lejár a hűségidő..
következő kérdésük az lesz mikor hozhatnak új modemet + cserélhetik a kábeleket