d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1330033013302330333045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2014 10:56am
Quote (Taszilo.^ @ Jul 21 2014 04:20pm)
megse, meg mindig otvar fos


nem a routeren kéne kávét főzni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2014 10:58am
Quote (TrollBoss @ 21 Jul 2014 18:56)
nem a routeren kéne kávét főzni


nem szar szolgáltatást kéne nyujtani
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 21 2014 11:08am
Quote (sylke @ Jul 21 2014 05:58pm)
nem szar szolgáltatást kéne nyujtani


olyan szolgáltatást nyújtunk, amennyit fizetnek


pay more get more

This post was edited by TrollBoss on Jul 21 2014 11:09am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 21 2014 11:16am
Quote (TrollBoss @ 21 Jul 2014 19:08)
olyan szolgáltatást nyújtunk, amennyit fizetnek


pay more get more


diginél kevesebbett fizettem és kb 100x jobb szolgáltatást kaptam
illetve inkább ugy mondom, hogy müködö szolgáltatást

This post was edited by sylke on Jul 21 2014 11:17am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 21 2014 11:36am
Quote (TrollBoss @ Jul 21 2014 05:56pm)
nem a routeren kéne kávét főzni


ja mer hogy te upcnel dolgozol? hehe n1

e: mindenesetre megoldotta a problemat, hogy reseteltem a modemet


This post was edited by Taszilo.^ on Jul 21 2014 11:41am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 21 2014 11:55am
digi masterrace here

nagyon ritkan van gond vele.

This post was edited by Floodban on Jul 21 2014 11:56am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jul 21 2014 12:05pm
Quote (Floodban @ 21 Jul 2014 19:55)
digi masterrace here

nagyon ritkan van gond vele.


ez, otthon folyton beszarik az upc, digivel semmi gondom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 21 2014 12:58pm
Quote (TrollBoss @ Jul 21 2014 06:08pm)
olyan szolgáltatást nyújtunk, amennyit fizetnek


pay more get more


gecisokat fizetek, es eleg szar a szolgaltatas

gondolom mindenki nygger, es nem ertenek ezekhez az elektronikus kutyukhoz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 01:00pm
Quote (sylke @ 21 Jul 2014 19:16)
diginél kevesebbett fizettem és kb 100x jobb szolgáltatást kaptam
illetve inkább ugy mondom, hogy müködö szolgáltatást


ez
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 21 2014 01:07pm
Quote (sylke @ Jul 21 2014 05:16pm)
diginél kevesebbett fizettem és kb 100x jobb szolgáltatást kaptam
illetve inkább ugy mondom, hogy müködö szolgáltatást


ugyanezt el kell mondani telefonba ezekutan mar csak azt kell közölni velük h np brah, úgyis 1 hónap és lejár a hűségidő..
következő kérdésük az lesz mikor hozhatnak új modemet + cserélhetik a kábeleket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1330033013302330333045001Next
Closed New Topic New Poll