d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1329330331332333440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 30 2011 01:31pm
Quote (Fezmin @ Jan 30 2011 07:29pm)
Nem rossz, bár fogalmam nincs mit ábrázol. :P


ott egy ninja középen : )
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:30am


:bouncy:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51641304&f=107
sokan dicsérték ez elözőt gondoltam ne legyen egyedül :D

This post was edited by harcikacsa17 on Jan 31 2011 03:33am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:50am
Quote (harcikacsa17 @ 31 Jan 2011 10:30)
http://img257.imageshack.us/img257/8365/flareono.png

:bouncy:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51641304&f=107
sokan dicsérték ez elözőt  gondoltam ne legyen egyedül :D


Nekem nagyon bejön :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 31 2011 05:37am
Quote (harcikacsa17 @ 31 Jan 2011 11:30)
http://img257.imageshack.us/img257/8365/flareono.png

:bouncy:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51641304&f=107
sokan dicsérték ez elözőt  gondoltam ne legyen egyedül :D


ez a siged is unalmas és semmi technika nincs benne
nem történik rajta semmi, van egy c4d bg meg egy stock előtte, ráadásul a lábánál mi az a fail smudge ...
a keret is szar lett

This post was edited by Ad4mz on Jan 31 2011 05:37am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 1 2011 12:41am
Quote (harcikacsa17 @ Jan 31 2011 09:30am)
http://img257.imageshack.us/img257/8365/flareono.png

:bouncy:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=51641304&f=107
sokan dicsérték ez elözőt  gondoltam ne legyen egyedül :D


nekem bejönne, de nagyon nem szeretem amikor nincs rendesen kivágva a stock :(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 1 2011 01:50am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Jan 2011 16:13)
Na milyen a sigem?
A Green Day a kedvenc zenekarom, az 1994-et meg csak odaírtam :)


Nem rossz, de az avád>>>>>>>>>>>>
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 1 2011 07:56am
Quote (Oberon_os @ 1 Feb 2011 08:50)
Nem rossz, de az avád>>>>>>>>>>>>


akkor bump
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Feb 1 2011 03:06pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 1 2011 04:36pm
Quote (Sanyika @ 1 Feb 2011 23:06)
http://img684.imageshack.us/img684/4637/gfhgdhd.png


'aranyos'
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 2 2011 04:23am
ebből lehet csinálni avát és siget vagy túl nagy meg még béna is?

ha lehet belőle akkor esetleg valaki méretezné nekem és hozzá egy avát is? azt nagyon megköszönném

Go Back To Magyar Topic List
Prev1329330331332333440Next
Closed New Topic New Poll