Quote (Vismajor @ Jan 18 2016 11:36pm)
A papagájok rém idegesítő és büdös állatok, esküszöm
Bár lehet nem mindegyik, ami havernál volt házban két "sima" (fasztudja azok milyenek) gecire felbasztak a kibaszott csipogásukkal kb 0,5 sec alatt, pedig a madarak nem szoktak zavarni nem vagyok syl
Egyszer probaltam egyet megsimogatni es elkezdte a csörevel baszogatni a kezemet, en azota utalom öket.