Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 22:02)
Ma már biztos nem, kicsit szarul érzem magam ezek után megyek aludni inkább.
Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 22:02)
Ma már biztos nem, kicsit szarul érzem magam ezek után megyek aludni inkább.
kérlek urunk és megváltónk ne hagyd meghalni ezt a dicső topicot akarok még visítani a röhögéstől