d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1323334353641Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:15pm
Quote (Anamy @ 13 Oct 2014 03:27)
azért nem pickelnek minden hőst, mert azok nem tudnak annyit hozzátenni egy teamfighthoz, viszont 1v1 nyernek. azonban ezen a szinten értelemszerűen nem az 1v1 dologra fokuszálnak a csapatok. pls


látom nem érted a problémát
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2014 12:14am
Quote (Baleee @ Oct 13 2014 03:51am)
Nyertem. Elegge freewin modon. Igazabol olyan a kepviseloteatulet, ami miatt mindenkeppen megprobalom, mert akar meg lehet eredmenye is. Ha mar a polgarmeater egy szar.


grat :D és sok sikert
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 13 2014 12:21am
Quote (Flutter @ 13 Oct 2014 00:08)
amugy kene egy tanulmany hogy miert jatszik valaki lol-t dota helyett es vica versa


mert egyszerûen egy jobb játék ofc

miért ilyen jó ez a topic, már csak vallás nem volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 12:29am
Quote (Anarkin @ 13 Oct 2014 07:21)
mert egyszerûen egy jobb játék ofc

miért ilyen jó ez a topic, már csak vallás nem volt


nincs Isten, csak a fedora

*tips fedora*

*grabs popcorn*
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 13 2014 12:34am
Quote (beni @ Oct 12 2014 03:10pm)
Én meg kb csak azt látom, hogy akinek van célja, az eléri HA tesz is érte.

Egy csomó történetet tudnék mondani. Volt egy ismerősöm, aki kitalálta, hogy Brüsszelben az európai bizottságnak akar dolgozni jó pénzért. Úgy voltam vele, hogy igen, mindenki szeretne több ezer eurót szakítani havonta, de nagyjából itt megállt a dolog. A különbség annyi volt köztem meg közte, hogy ő évekig építette fel az útját. Megtanult németül, franciául, spanyolul, elvégezte a közgázt meg az angol szakot az egyetemen és ki is jutott. Még a munkahelyeit is úgy válogatta meg, hogy a megfelelő tapasztalatot adja.

És most arra gondolsz, hogy te már elcseszted, anno kellett volna jobban tanulni és most már késő, ráadásul ez az ismerősöm még biztos okos is volt meg nyelvzseni és csak azért sikerült neki.

De nem ez a helyzet. Van ismerősöm aki kibukott az egyetemről, vagy ordas kamu főiskolát végzett és csapos volt a ZöldPardonban és mindketten kurva jól elboldogulnak. Az egyik kiment Angliába (nem, nem beszélt jól angolul) a másik meg itthon vág bele ezernyi dologba, ami érdekli.

És hozzáteszem nagyon nagy százalékban a melóhelyen is ezt látom. Dolgozik 10 ember együtt és aki hajtja magát, lelkes, érdeklődik, az jut előbbre. Visszanézek 5 éves távlatban és látom, hogy ki miért jutott előbbre. Nyilván vannak kivételek, könyöklők, áskálódók, stb de tök mindegy, mert ha te teszel valamiért akkor nagy valószínűséggel el is tudod érni. Az más kérdés, ha kurvára két szalmaszálat nem teszel keresztbe vagy azt várod, hogy egyből beletenyerelj a tutiba, csak mert hallottál egy gazdag család sarjáról, akivel ez megesett.


az ember szinte bármire képes, ha igazán akarja... most lesz egy éve, hogy az életem első különóráját megtartottam - ma heti 16-20 órában 25 embert tanítok összesen és meg is élek belőle (és ez még csak a kezdet)

tényleg csak fel kell kelni a gép elől.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 13 2014 12:40am
Quote (Jancsipapa @ 13 Oct 2014 08:34)
az ember szinte bármire képes, ha igazán akarja... most lesz egy éve, hogy az életem első különóráját megtartottam - ma heti 16-20 órában 25 embert tanítok összesen és meg is élek belőle (és ez még csak a kezdet)

tényleg csak fel kell kelni a gép elől.


pls no
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 13 2014 12:42am
Quote (Jancsipapa @ 13 Oct 2014 08:34)
az ember szinte bármire képes, ha igazán akarja... most lesz egy éve, hogy az életem első különóráját megtartottam - ma heti 16-20 órában 25 embert tanítok összesen és meg is élek belőle (és ez még csak a kezdet)

tényleg csak fel kell kelni a gép elől.


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 13 2014 12:44am
Quote (Jancsipapa @ 13 Oct 2014 07:34)
az ember szinte bármire képes, ha igazán akarja... most lesz egy éve, hogy az életem első különóráját megtartottam - ma heti 16-20 órában 25 embert tanítok összesen és meg is élek belőle (és ez még csak a kezdet)

tényleg csak fel kell kelni a gép elől.


Mit tanitasz? Kemiazol ?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 13 2014 12:50am
Quote (josheide @ 13 Oct 2014 08:44)
Mit tanitasz? Kemiazol ?


kamionozolnak olvastam :mellow:
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 13 2014 12:51am
nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353641Next
Add Reply New Topic New Poll