d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1323334353679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 09:34am
Quote (fahrii @ Sep 23 2014 05:12pm)
Én 17 fok felett nem veszek felsőt.


aha
minusz 12 fokban azert mar en is fel szoktam venni egy polot, na
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 09:35am
Quote (xGurke @ Sep 23 2014 05:34pm)
Lassan indulok, kobanyarol jovok ugyhogy ido amig odaerek


nee
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 23 2014 09:35am
Quote (tevetava @ 23 Sep 2014 16:33)
na, en kb negyed ora es ott vagyok, de nem maradok sokaig, max ilyen 9, mert ninca rajtam ruha es szetfagyok a gecibe


Odaadom majd a kabatkam ;3
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:38am
Quote (tevetavamultija @ Sep 23 2014 03:35pm)
nee


Nyugi rici, egy szot se kell beszelnunk :))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:43am
Na jo de, mert az audis melo erdekel, hogy milyen volt
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 09:44am
Quote (xGurke @ Sep 23 2014 05:38pm)
Nyugi rici, egy szot se kell beszelnunk :))


mostanaban nem nagyon sikerult olyan postot kipreselned magadbol amiben senki anyja nem szerepel
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 23 2014 09:45am
igazabol el tudnék jönni csak gecifáradt vagyok mert tegnap is meloztam és holnap is fogok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 09:46am
Quote (anyd @ Sep 23 2014 04:45pm)
igazabol el tudnék jönni  csak gecifáradt vagyok mert tegnap is meloztam és holnap is fogok


dodge
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 09:56am
Quote (tevetavamultija @ Sep 23 2014 03:44pm)
mostanaban nem nagyon sikerult olyan postot kipreselned magadbol amiben senki anyja nem szerepel


Ha minden postodban szerepelne valakinek az anyja, de legalabb ertelmes lenne, akkor orulnenk, hidd el

On : van csocso?
Lehet kartyaval fizetni?

This post was edited by xGurke on Sep 23 2014 09:59am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2014 10:06am
10 perc és indulok biccsiz

mondjuk azt se tudom hogy hol van

https://www.google.hu/maps/place/Erzs%C3%A9bet+k%C3%B6r%C3%BAt+19,+Budapest,+1073/@47.4992573,19.0695022,17z/data=!4m2!3m1!1s0x4741dc666920906f:0xf50f1aa6bbec9988

?

This post was edited by Anarkin on Sep 23 2014 10:09am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353679Next
Add Reply New Topic New Poll