d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1323334353640Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 04:32pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 22 2014 12:27am)
Elég sokféle fajta van, a termesztés menete függ a fajtától is, van pár olyan, ami kibírja magyarországon a szabadban is.
A minősége más kérdés.

Mivel totál lágyszárú, simán elnyomhatja a sima gaz, kapálni kell, illetve szintén a jellege miatt kurvára nem bírja ki a nyarakat itt öntözés nélkül.
Nem mindegy, hogy napot, félárnyékot vagy árnyékot igényel.

A kinti termesztés az évi 1 szüretet jelent? Annyira nem ismerem őket, de van egy olyan gyanúm, hogy kint csak bizonyos időszakok jók neki, és évente talán 1-szer lehet leszedni, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
Aztán meg tárold egy évig.

A termesztése kb egy paradicsoméhoz hasonló. Bizony kell vele foglalkozni, hogy normális legyen.

btw 6 évig voltam kertész. Az ilyennel sokkal több vesződség van, mint a fotelből tűnik.
ofc nem azt mondom, hogy napi 8 órában ott kell lenni, de foglalkozni kell vele.


Hat igen
Olyan dolog meg nem nagyon volt a hunsubon, mihez cp nem ertett volna
Semmi flame, csak megjegyeztem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2014 04:32pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jul 2014 00:30)
jezus atya ur isten megölöm magam miért

és megszakérti hogy hogyan kell vadkendert termeszteni mert ő 6 évig kertész volt btw


Ez most nem megszakértés. Tudom, hogy kell növényttermeszteni. Igen baszd meg azért, mert ez volt a munkám.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 21 2014 04:34pm
Quote (RRC @ Jul 21 2014 11:31pm)
te termesztettél valaha? vagy ismerősöd? honnan tudod hogy kell?


előbb olvasd el a postjaimat rendesen aztán beszélgethetünk de inkább nem is mer ez sok lesz már nekem lassan szoval megyek aludni

Quote (CyberPunk666 @ Jul 21 2014 11:32pm)
Ez most nem megszakértés. Tudom, hogy kell növényttermeszteni. Igen baszd meg azért, mert ez volt a munkám.



igen szóval tudod hogykell 1 olyan növényt termeszteni amit amúgy sose termesztettél még, és 1 paradicsomhoz hasonlítod amikor ez megnő 2 méter magasra pár hónap alatt karó etc nélkül de azért elnyomja a gaz

kacarászok

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 21 2014 04:36pm
Azt sajnalom h cpbol nincs mondjuk harom a hunsubon
Egesz nap lehetne olvasni a maximum retard kommenteket
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 21 2014 04:38pm




jól elnyomta a gaz a vadkendert igaz srácok? :S biztos minden nap gondozták meg locsolgatták trágyázták gondozták a környezetét aztán azér lett ilyen





ezt is jól elnyomta gec

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 21 2014 04:39pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 21 2014 04:39pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jul 2014 00:38)
http://3.ii.gl/xaHb_6iP.png



jól elnyomta a gaz a vadkendert igaz srácok? :S biztos minden nap gondozták meg locsolgatták trágyázták gondozták a környezetét aztán azér lett ilyen


valszeg jó szar minöségü cucc lehet

menj inkább aludni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 21 2014 04:40pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jul 2014 00:34)
igen szóval tudod hogykell 1 olyan növényt termeszteni amit amúgy sose termesztettél még, és 1 paradicsomhoz hasonlítod amikor ez megnő 2 méter magasra pár hónap alatt karó etc nélkül de azért elnyomja a gaz

kacarászok


A méret fajtafüggő.
Sok minden nélkül megnő pár növény, csak a minőség lesz kurvaszar.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 21 2014 04:41pm
Quote (RRC @ Jul 21 2014 11:39pm)
valszeg jó szar minöségü cucc lehet

menj inkább aludni


igen valszleg biztos jó szar minőségű volt csak hogy neked legyen igazad!!!!

menj inkább ki 1 pizzáért hátha nemfogod tőle összefosni magad félelmedben

Quote (CyberPunk666 @ Jul 21 2014 11:40pm)
A méret fajtafüggő.
Sok minden nélkül megnő pár növény, csak a minőség lesz kurvaszar.



igen most jön ez, hogy csakazért is nektek legyen igazatok


igazi vadkender szakértők vagytok

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 21 2014 04:41pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 21 2014 04:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 22 2014 12:27am)
Elég sokféle fajta van, a termesztés menete függ a fajtától is, van pár olyan, ami kibírja magyarországon a szabadban is.
A minősége más kérdés.

Mivel totál lágyszárú, simán elnyomhatja a sima gaz, kapálni kell, illetve szintén a jellege miatt kurvára nem bírja ki a nyarakat itt öntözés nélkül.
Nem mindegy, hogy napot, félárnyékot vagy árnyékot igényel.

A kinti termesztés az évi 1 szüretet jelent? Annyira nem ismerem őket, de van egy olyan gyanúm, hogy kint csak bizonyos időszakok jók neki, és évente talán 1-szer lehet leszedni, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
Aztán meg tárold egy évig.

A termesztése kb egy paradicsoméhoz hasonló. Bizony kell vele foglalkozni, hogy normális legyen.

btw 6 évig voltam kertész. Az ilyennel sokkal több vesződség van, mint a fotelből tűnik.
ofc nem azt mondom, hogy napi 8 órában ott kell lenni, de foglalkozni kell vele. Gazolni, öntözni, kötözni, szedni róla a bogarakat, permetezni ha szükséges. Ezek kevés időt igényelnek, de aránylag gyakran.


Kurva kemeny szara van (legalabbis az enyemnek az volt) es megbaszott mindent maga korul
Kb reggel 9 - este 6 napon volt, neha locsoltam, kirvara megnott
Teremni elvileg 1x termett volna de kiszedtem termes elott, szoval minoseg/mennyiseg dno
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 21 2014 04:41pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 22 Jul 2014 00:41)
igen valszleg biztos jó szar minőségű volt csak hogy neked legyen igazad!!!!

menj inkább ki 1 pizzáért hátha nemfogod tőle összefosni magad félelmedben


jólvan késes
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353640Next
Add Reply New Topic New Poll