d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1323334353639Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 02:44pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 08:43pm)
Paladinnal gyere, Hammer Salvation kimaxolva, vagy inkább Jawa akarsz lenni?


javelin szóból van a javazon az nem dupla v
vagy raj wagy?! :XDGXH?Z:SE.tw

annyi diplomával tudhatnád
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 02:54pm
amúgy hellen szerintem jobb egy static sorc mint egy java.
egész képernyős static , gg

This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 02:54pm
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 02:55pm
Quote (Senee @ May 27 2014 09:44pm)
javelin szóból van a javazon az nem dupla v
vagy raj wagy?! :XDGXH?Z:SE.tw

annyi diplomával tudhatnád


Errare humanum est, sed in errore perseverare stultitium.

A team 2-be jöhet még egy Javazon vagy egy Salvation Hammerdin, vagy akármi
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 03:00pm
Quote (GeneralTT @ May 27 2014 09:54pm)
amúgy hellen szerintem jobb egy static sorc mint egy java.
egész képernyős static , gg


Majd Novemberben HC teamet indítunk, ott kicsit más lesz a felállás, ott TeleSorc is kell, ami Static-ozhat, meg Oak Druid is kell stb. De ez Soft, így itt a Static Hellen a feléig leirtja, ami kevés. Itt lehet kockáztatni is, nem baj, ha behal a Java Baalkill közben, mert seperc és újra játszhat
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 27 2014 03:01pm
>nem chc-ban kezdeni
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 03:01pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 10:00pm)
Majd Novemberben HC teamet indítunk, ott kicsit más lesz a felállás, ott TeleSorc is kell, ami Static-ozhat, meg Oak Druid is kell stb. De ez Soft, így itt a Static Hellen a feléig leirtja, ami kevés. Itt lehet kockáztatni is, nem baj, ha behal a Java Baalkill közben, mert seperc és újra játszhat


chc > static 1 hpig

de amúgy szerintem lehet érdemes lenne classicban kezdeni most is. (static miatt pl) aztán hellen konvertálni lodba
de nekem mondjuk kurvára mind1

This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 03:02pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2014 03:01pm
Quote (ToldiSenior @ May 27 2014 08:55pm)
Errare humanum est, sed in errore perseverare stultitium.

A team 2-be jöhet még egy Javazon vagy egy Salvation Hammerdin, vagy akármi


Otro de los evadidos es Ramón Ruiz Ojeda
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
May 27 2014 03:27pm
team2ben : 4en vagyunk ^
na akkor ennyit a resetről :D:D:D:D:D:D

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70793559&f=170 team1nek

This post was edited by GeneralTT on May 27 2014 03:32pm
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 27 2014 03:32pm
Nem enged fel az Europe Gateway-en

USEast-on tudok játszani, USWest-en is, Europe viszont: Unable to connect

Tudja vki a megoldást?
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 27 2014 04:00pm
legközelebb...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353639Next
Add Reply New Topic New Poll