Quote (Nerz8 @ Jan 3 2014 09:53pm)
ősszel voltam ilyen buliban hollandiában, kb én is így verettem, de ofc azért a nyelvem nem lógott ki
// meg nem volt bennem káPszer
kápszi nélkül minek mozdultál ki akkor már inkább elwowoznám amugy se érezném magam jol jozanul emberk között
vagy féltél, hogy lefognak a határon