d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1323334353645Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 09:02am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 16:37)
Együtt élek a barátnőmmel, dolgozni fogok a nyáron. Egyéb kérdés?
És agree@cp
Lehet tacsi, hogy a te párkapcsolataidban mindig az van amit te akarsz, és leszarod, hogy a párod mit szól ahhoz, hogy lemész két napra a balatonra, nálunk ez nem így megy. Mi megbeszéljük, hogy ki, hova, mennyi időre, miből.



Ezt adom, jó lenne, ha a nők úgy működnének, hogy "drága, elmegyek a balcsira 4 nap múlva jövök! -ok szia, érezd jól magad!"
De nem így működnek, hanem kapsz még 1-2hét plusz menstruációt ha hazadugod a pofád(ha csak úgy lelépsz)


Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:


This post was edited by TouchCow on Jun 10 2011 09:02am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 09:02am
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 16:37)
Együtt élek a barátnőmmel, dolgozni fogok a nyáron. Egyéb kérdés?
És agree@cp
Lehet tacsi, hogy a te párkapcsolataidban mindig az van amit te akarsz, és leszarod, hogy a párod mit szól ahhoz, hogy lemész két napra a balatonra, nálunk ez nem így megy. Mi megbeszéljük, hogy ki, hova, mennyi időre, miből.



Ezt adom, jó lenne, ha a nők úgy működnének, hogy "drága, elmegyek a balcsira 4 nap múlva jövök! -ok szia, érezd jól magad!"
De nem így működnek, hanem kapsz még 1-2hét plusz menstruációt ha hazadugod a pofád(ha csak úgy lelépsz)


1 hónappal előtte szólsz, tud tervezni, szervezni magának programot bnőkkel, vagy valami. én magamból indulok ki, ami párkapcsolat téren lehet, h nem a legjobb, de ha nekem szólna bnőm, h elmegy, akkor nem paráznék miatta és elképzelni sem tudom, h miért olyan nehéz ezt "beadagolni" nekik. mindenesetre remélem, h mindenki meg tudja oldani, akit csak ez tartana vissza.

Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 17:02)
Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:
http://img03.imgland.net/u8QWrKGAuO.png


pic

This post was edited by zsansaccount on Jun 10 2011 09:03am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:04am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 16:02)
Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:
http://img03.imgland.net/u8QWrKGAuO.png


de azért a tiéd sem repesett az örömtől.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:04am
Quote (Vismajor @ Jun 10 2011 03:37pm)
Együtt élek a barátnőmmel, dolgozni fogok a nyáron. Egyéb kérdés?
És agree@cp
Lehet tacsi, hogy a te párkapcsolataidban mindig az van amit te akarsz, és leszarod, hogy a párod mit szól ahhoz, hogy lemész két napra a balatonra, nálunk ez nem így megy. Mi megbeszéljük, hogy ki, hova, mennyi időre, miből.


akkor nem szóltam

egyébként meglep, hogy valaki ilyen fiatalon együtt éljen a barátnőjével
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 09:05am
Quote (Inakwo @ 10 Jun 2011 17:04)
de azért a tiéd sem repesett az örömtől.


csak az a baja, hogy kibaszott sok programom lesz júliusra, és nem tudunk annyit együtt lenni.
nem ezen a 2 napon van fent akadva.

inb4 hidden rl post.

This post was edited by TouchCow on Jun 10 2011 09:06am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 09:05am
Quote (beni @ 10 Jun 2011 17:04)
akkor nem szóltam

egyébként meglep, hogy valaki ilyen fiatalon együtt éljen a barátnőjével


engem kiborít
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 10 2011 09:06am
Quote (TouchCow @ Jun 10 2011 05:05pm)
csak az a baja, hogy kibaszott sok programom lesz júliusra, és nem tudunk annyit együtt lenni.
nem ezen a 2 napon van fent akadva.


hellgate?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 10 2011 09:06am
Quote (Saenchai @ 10 Jun 2011 17:06)
hellgate?


sztem később jön ki :c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:08am
Quote (zsansaccount @ Jun 10 2011 04:05pm)
engem kiborít


vis már csak ilyen csodabogár
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 10 2011 09:08am
Quote (TouchCow @ 10 Jun 2011 16:05)
csak az a baja, hogy kibaszott sok programom lesz júliusra, és nem tudunk annyit együtt lenni.
nem ezen a 2 napon van fent akadva.

inb4 hidden rl post.


:)
jolvan nem azért mondtam csak látod ő is többet szeretne veled lenni, és nooffens de te nem őt helyezed előtérbe

bár nem tom milyen programok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353645Next
Add Reply New Topic New Poll