☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev
1
32
33
34
35
36
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 19262
Replies: 1284
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#331
May 18 2011 01:39pm
Quote (Inakwo @ 19 May 2011 00:38)
akinek van fészbukja az egy BUZI
Akinek nincs az meg nem ember.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#332
May 18 2011 01:39pm
vouch, elmentem 20 percre kajálni és 6 oldalt nőtt a topic, és ráadásul még mindig nincsenek képek
bitu
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold
:
12,653.66
#333
May 18 2011 01:39pm
Quote (Smat @ 18 May 2011 21:18)
http://imageshack.us/m/534/2060/bammj.png
ÚRISTEN anyám már felszólt hogy kussoljak , mert lö nevetés a gép előtt (bocs a loptt szövegért de nem tom máshogy elmondani )
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#334
May 18 2011 01:40pm
Quote (josheide @ 18 May 2011 20:39)
Akinek nincs az meg nem ember.
inkább vagyok buzi mint nem ember OFC( az OFC olyan mint a KFC majd nem)
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#335
May 18 2011 01:40pm
Quote (Inakwo @ 18 May 2011 21:38)
akinek van fészbukja az egy BUZI
Quote (josheide @ 18 May 2011 21:39)
Akinek nincs az meg nem ember.
jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#336
May 18 2011 01:40pm
Quote (bitu @ May 18 2011 09:39pm)
ÚRISTEN anyám már felszólt hogy kussoljak , mert lö nevetés a gép előtt (bocs a loptt szövegért de nem tom máshogy elmondani )
csukd be a konyhaajtót,azt akkor nem hallja
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#337
May 18 2011 01:41pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:40)
csukd be a konyhaajtót,azt akkor nem hallja
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#338
May 18 2011 01:41pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:40)
jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát
kérsz szikét?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#339
May 18 2011 01:41pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:40pm)
jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát
már megettem 1 doboz c-vitamint,de még mindig nem érzek semmit,pedig ezek nem 50 millis szarok voltak
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#340
May 18 2011 01:41pm
Love and other drugs. Ugye az ennek a történetnek a megfilmesítése?
This post was edited by HunIndex on May 18 2011 01:42pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
32
33
34
35
36
129
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact