d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13233343536129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:39pm
Quote (Inakwo @ 19 May 2011 00:38)
akinek van fészbukja az egy BUZI


Akinek nincs az meg nem ember.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:39pm
vouch, elmentem 20 percre kajálni és 6 oldalt nőtt a topic, és ráadásul még mindig nincsenek képek
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
May 18 2011 01:39pm
Quote (Smat @ 18 May 2011 21:18)
http://imageshack.us/m/534/2060/bammj.png


ÚRISTEN anyám már felszólt hogy kussoljak , mert lö nevetés a gép előtt (bocs a loptt szövegért de nem tom máshogy elmondani ) :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 18 2011 01:40pm
Quote (josheide @ 18 May 2011 20:39)
Akinek nincs az meg nem ember.


inkább vagyok buzi mint nem ember OFC( az OFC olyan mint a KFC majd nem)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:40pm
Quote (Inakwo @ 18 May 2011 21:38)
akinek van fészbukja az egy BUZI


Quote (josheide @ 18 May 2011 21:39)
Akinek nincs az meg nem ember.


jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:40pm
Quote (bitu @ May 18 2011 09:39pm)
ÚRISTEN anyám már felszólt hogy kussoljak , mert lö nevetés a gép előtt (bocs a loptt szövegért de nem tom máshogy elmondani ) :D


csukd be a konyhaajtót,azt akkor nem hallja
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:41pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 21:40)
csukd be a konyhaajtót,azt akkor nem hallja


:lol:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:41pm
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 00:40)
jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát


kérsz szikét?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:41pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 09:40pm)
jaj ezt a dilemmát ne, megyek és benyomok egy levél xanaxot meg egy liter pálinkát


már megettem 1 doboz c-vitamint,de még mindig nem érzek semmit,pedig ezek nem 50 millis szarok voltak
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2011 01:41pm
Love and other drugs. Ugye az ennek a történetnek a megfilmesítése?

This post was edited by HunIndex on May 18 2011 01:42pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13233343536129Next
Closed New Topic New Poll