d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev13233343536122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 29 2010 02:33am
Quote (TeXxas @ Jun 28 2010 11:14pm)
az new yorkban van? =o
ify, post pic <3


moar asslick..
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 29 2010 02:34am
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 10:27)
haggyad már :D:D:D:D a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna :D:D:D:D.. a cigány ilyen .. egy féreg


:c
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 29 2010 02:39am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 09:24am)
Vouch... :/ De azért se, hogy kinyírassam magam. ;DDDD


Mondjuk ez is vouch :D itt kezdődik az önvédelem
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jun 29 2010 03:33am
Quote (beni @ 29 Jun 2010 10:39)
Mondjuk ez is vouch :D itt kezdődik az önvédelem


Vouch :D:D:D
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold: 13,747.50
Jun 29 2010 12:34pm
Voltam egy egyhetes gitár táborban :mellow:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 29 2010 01:03pm
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 09:27)
haggyad már :D:D:D:D a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna :D:D:D:D.. a cigány ilyen .. egy féreg


neten könnyű mondani, hogy "lololo üsd le a legnagyobbat és a többi elfut" etc, de irl kicsit más a dolog.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 29 2010 01:13pm
Quote (Nerz8 @ Jun 29 2010 07:03pm)
neten könnyű mondani, hogy "lololo üsd le a legnagyobbat és a többi elfut" etc, de irl kicsit más a dolog.


hát te azt honnan tudod?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 29 2010 01:13pm
Quote (sylke @ Jun 29 2010 09:13pm)
hát te azt honnan tudod?


nem emlékszel,mikor balhéztatok?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 29 2010 01:15pm
Quote (Saenchai @ Jun 29 2010 07:13pm)
nem emlékszel,mikor balhéztatok?


nem
biztos be voltam állva
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 29 2010 01:16pm
Quote (sylke @ Jun 29 2010 09:15pm)
nem
biztos be voltam állva


nerz megütötte a bátyádat,aki egyúttal a húgod apja,ti meg futottatok,és ordibáltátok,hogy SKINDER,HÍVJUK AZ OMBUCMANT
Go Back To Magyar Topic List
Prev13233343536122Next
Add Reply New Topic New Poll