☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
32
33
34
35
36
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22290
Replies: 1216
Track Topic
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#331
Jun 29 2010 02:33am
Quote (TeXxas @ Jun 28 2010 11:14pm)
az new yorkban van? =o
ify, post pic
moar asslick..
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#332
Jun 29 2010 02:34am
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 10:27)
haggyad már :D:D:D:D a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna :D:D:D:D.. a cigány ilyen .. egy féreg
:c
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#333
Jun 29 2010 02:39am
Quote (Baleee @ Jun 29 2010 09:24am)
Vouch... :/ De azért se, hogy kinyírassam magam. ;DDDD
Mondjuk ez is vouch
itt kezdődik az önvédelem
ZeNoR
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
90.30
#334
Jun 29 2010 03:33am
Quote (beni @ 29 Jun 2010 10:39)
Mondjuk ez is vouch
itt kezdődik az önvédelem
Vouch :D:D:D
Marceee
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold
:
13,747.50
#335
Jun 29 2010 12:34pm
Voltam egy egyhetes gitár táborban
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#336
Jun 29 2010 01:03pm
Quote (ZeNoR @ 29 Jun 2010 09:27)
haggyad már :D:D:D:D a legnagyképübbet leütötted volna a többi nem ugatott volna :D:D:D:D.. a cigány ilyen .. egy féreg
neten könnyű mondani, hogy "lololo üsd le a legnagyobbat és a többi elfut" etc, de irl kicsit más a dolog.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#337
Jun 29 2010 01:13pm
Quote (Nerz8 @ Jun 29 2010 07:03pm)
neten könnyű mondani, hogy "lololo üsd le a legnagyobbat és a többi elfut" etc,
de irl kicsit más a dolog
.
hát te azt honnan tudod?
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#338
Jun 29 2010 01:13pm
Quote (sylke @ Jun 29 2010 09:13pm)
hát te azt honnan tudod?
nem emlékszel,mikor balhéztatok?
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#339
Jun 29 2010 01:15pm
Quote (Saenchai @ Jun 29 2010 07:13pm)
nem emlékszel,mikor balhéztatok?
nem
biztos be voltam állva
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#340
Jun 29 2010 01:16pm
Quote (sylke @ Jun 29 2010 09:15pm)
nem
biztos be voltam állva
nerz megütötte a bátyádat,aki egyúttal a húgod apja,ti meg futottatok,és ordibáltátok,hogy SKINDER,HÍVJUK AZ OMBUCMANT
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
32
33
34
35
36
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact