Quote (Cpt_Ghost @ May 30 2010 07:01pm)
ha lehetne kettőre tőlem kaptál volna 1 szavazatot sanyicica:c
My acc is bazur hol van a listáró?
há rá szavaztam
Nem volt egyértelmű, kértem, hogy pontosan írjátok le a neveket, így már beugrott, hogy elé írtad, hogy my acc is...
felírom
( Én nem ismerem őt annyira, hogy ebből, hogy: Bazur beugrott volna, hogy ki ő a 40+ indulóból )
This post was edited by Fezmin on May 30 2010 12:06pm