d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1323334353665Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,452
Joined: Jan 15 2009
Gold: 50.00
May 30 2010 12:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 20:00)
ha lehetne kettőre tőlem kaptál volna 1 szavazatot sanyicica:c


Nem baj azt az 1-et is nekem kellet volna adnod!!!!

:mad:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 12:02pm
Quote (SleepingDragon @ 30 May 2010 20:02)
Nem baj azt az 1-et is nekem kellet volna adnod!!!!

  :mad:


bantasz :c
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 12:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 30 2010 07:01pm)
ha lehetne kettőre tőlem kaptál volna 1 szavazatot sanyicica:c

My acc is bazur hol van a listáró?
há rá szavaztam


Nem volt egyértelmű, kértem, hogy pontosan írjátok le a neveket, így már beugrott, hogy elé írtad, hogy my acc is...
felírom

( Én nem ismerem őt annyira, hogy ebből, hogy: Bazur beugrott volna, hogy ki ő a 40+ indulóból )

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 12:06pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 12:06pm
Quote (Fezmin @ 30 May 2010 20:03)
Nem volt egyértelmű, kértem, hogy pontosan írjátok le a neveket, így már beugrott, hogy elé írtad, hogy my acc is...
felírom

( Én nem ismerem őt annyira, hogy ebből beugrott volna, hogy ki ő )


hát végülis csak az accnevét írtam le xd (nem gondoltam volna hogy a my_acc_is ennyire fontos)
dehát akkor sry.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 12:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ May 30 2010 07:06pm)
hát végülis csak az accnevét írtam le xd (nem gondoltam volna hogy a my_acc_is ennyire fontos)
dehát akkor sry.


nekem fontos ( megkönnyíted vele a dolgom )

This post was edited by Fezmin on May 30 2010 12:09pm
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 30 2010 12:22pm
Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 19:06)
hát végülis csak az accnevét írtam le xd (nem gondoltam volna hogy a my_acc_is ennyire fontos)
dehát akkor sry.


nekem is ő lett volna a második jelöltem
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 30 2010 12:34pm
eredmenyhirdetes van / volt / lesz?
nem olvasom vegig az egeszet :P
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2010 12:37pm
Quote (Nerz8 @ 30 May 2010 18:30)
http://noob.hu/2010/05/30/1252951822248.jpg


:ph34r:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 12:40pm
kapitány csal
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 30 2010 12:43pm
Quote (Anamy @ 30 May 2010 20:22)
nekem is ő lett volna a második jelöltem


Csak második? :angry:

Quote (Cpt_Ghost @ 30 May 2010 20:06)
hát végülis csak az accnevét írtam le xd (nem gondoltam volna hogy a my_acc_is ennyire fontos)
dehát akkor sry.


Köszi a szavazatot! :hug:

Bár oli érdeme az egész.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353665Next
Add Reply New Topic New Poll