én most a weeds s01e01et néztem meg. elég jónak tűnik.
Quote (bbaallaaggee @ 24 Apr 2011 20:47)
de a himym az szar imo, szitkom témában ellőtték a tüzijátékoz a Jóbarátokkal, azóta sem tud senki jobbat csinálni.. csak angolul kell nézni mert botrány a szinkron, olyan félrefordítások vannak benne, hogy sírva fogtam a fejem
újak közül csak a Californicationt tudtam nézni meg most a Skinst
bár meg kell jegyeznem, hogy a Skinsötödik évad első részét végignéztem és botrány szar az új gárda
kb én is végignéztem a himym összes részét. szerintem nem rossz, esős napokon el lehet nézegetni.
(ja és a szinkron ofc borzalmasan szar)
This post was edited by Nerz8 on Apr 24 2011 01:50pm