d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev132333435361141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 22 2011 04:28pm
Quote (bbaallaaggee @ 22 Apr 2011 17:15)
végignéztem 4 évad Skinst

tecet


én meg az összes eddigi himym-t
MOAR!!!!
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 22 2011 04:38pm
hogy a fenébe tudjátok így végigpörgetni a sorozatokat
egyszer csináltam bsg-vel az is elég volt
letöltöttem pár filmet de azokat se bírom végignézni :(
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
Apr 22 2011 05:43pm
Quote (Saenchai @ 20 Apr 2011 11:10)
hát ez még ilyen unalmas bevezető rész volt,de elég jónak ígérkezik :)


Durva lesz :D

Alig varom, hogy Martin bacsi megirja az uj kotetet :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 24 2011 01:47pm
Quote (Drawen @ 23 Apr 2011 00:28)
én meg az összes eddigi himym-t
MOAR!!!!


de a himym az szar imo, szitkom témában ellőtték a tüzijátékoz a Jóbarátokkal, azóta sem tud senki jobbat csinálni.. csak angolul kell nézni mert botrány a szinkron, olyan félrefordítások vannak benne, hogy sírva fogtam a fejem

újak közül csak a Californicationt tudtam nézni meg most a Skinst

bár meg kell jegyeznem, hogy a Skinsötödik évad első részét végignéztem és botrány szar az új gárda
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 24 2011 01:48pm
én most a weeds s01e01et néztem meg. elég jónak tűnik.

Quote (bbaallaaggee @ 24 Apr 2011 20:47)
de a himym az  szar imo, szitkom témában ellőtték a tüzijátékoz a Jóbarátokkal, azóta sem tud senki jobbat csinálni.. csak angolul kell nézni mert botrány a szinkron, olyan félrefordítások vannak benne, hogy sírva fogtam a fejem

újak közül csak a Californicationt tudtam nézni meg most a Skinst

bár meg kell jegyeznem, hogy a Skinsötödik évad első részét végignéztem és botrány szar az új gárda


kb én is végignéztem a himym összes részét. szerintem nem rossz, esős napokon el lehet nézegetni.

(ja és a szinkron ofc borzalmasan szar)

This post was edited by Nerz8 on Apr 24 2011 01:50pm
Member
Posts: 486
Joined: Apr 11 2011
Gold: 0.00
Apr 24 2011 02:09pm
Az Internátust nézi valaki? Érdemes elkezdeni?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 24 2011 02:18pm

Quote (Nerz8 @ 24 Apr 2011 21:48)
én most a weeds s01e01et néztem meg. elég jónak tűnik.



kb én is végignéztem a himym összes részét. szerintem nem rossz, esős napokon el lehet nézegetni.

(ja és a szinkron ofc borzalmasan szar)


én már ledaráltam a weedset elég rég,most várok a folytatásra :c

folytatás :c
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 24 2011 02:25pm
Quote (H4xooR @ 24 Apr 2011 21:18)
én már ledaráltam a weedset elég rég,most várok a folytatásra :c

folytatás :c


jaja, jó is darálni a részeket, csak szar, hogy egyszer vége és várhatod a folytatást :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 24 2011 02:38pm
Quote (Nerz8 @ 24 Apr 2011 22:25)
jaja, jó is darálni a részeket, csak szar, hogy egyszer vége és várhatod a folytatást :D


hát,amilyen vége lett az utsó évadnak,azt hittem agyonbaszok valakit.
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
May 10 2011 10:36am
Nem tudja valaki hogy a SGU-nek lesz-e több része?
Esetleg megvette-e egyik csatorna a köv évadot?
Go Back To Magyar Topic List
Prev132333435361141Next
Add Reply New Topic New Poll