d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1323334353669Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2010 06:22am
kevés :D
Gz a summhoz :o
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Dec 18 2010 03:38pm
Ismét bump.

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 18 2010 03:50pm
Quote (Sajage @ 18 Dec 2010 23:38)
Ismét bump.
http://img406.imageshack.us/img406/2045/101218220851m.jpg
http://img406.imageshack.us/img406/774/101218222940.jpg


kevés :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 21 2010 03:24pm
http://www.runescape.com/wilderness

nem tudom mit akarnak vele elérni......
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Dec 21 2010 03:31pm
Quote (Ghostmasterq @ Dec 21 2010 10:24pm)
http://www.runescape.com/wilderness

nem tudom mit akarnak vele elérni......


A vadon régen sokkal jobb volt. Ez a trade szisztéma viszont megkönnyíti az életet minden hátrányával együtt.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 21 2010 03:33pm
Quote (Gyuladze @ 21 Dec 2010 23:31)
A vadon régen sokkal jobb volt. Ez a trade szisztéma viszont megkönnyíti az életet minden hátrányával együtt.


jaja,jó volt,viszont komolyan nem tudom miért jó nekik,hogy 3 éve beraktak 1 updatet,amivel a fél RS társadalom megutálta őket,most meg visszavonják.
fxxk ya,megint tele lesz bottal minden.


DE AZÉRT SZAVAZTAM RÁ:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Ghostmasterq on Dec 21 2010 03:33pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 21 2010 04:21pm
na ez lol
anno csak így bevezették a bounty huntert mint derült égből lófaszt, most meg ez így epic fail, hogy a játékostársadalom demokratikus keretek között hozott döntéseként akarják visszavonni, mit régen jól elbasztak :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 21 2010 04:22pm
Quote (tevetava @ 22 Dec 2010 00:21)
na ez lol
anno csak így bevezették a bounty huntert mint derült égből lófaszt, most meg ez így epic fail, hogy a játékostársadalom demokratikus keretek között hozott döntéseként akarják visszavonni, mit régen jól elbasztak :)


úgy tűnik fake az egész
Guiness rekord kísérlet vagy mi a franc :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 22 2010 06:54am
1.000.000
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Dec 24 2010 06:21am
Hát nem tudom hogy fake-e vagy sem, én nemet nyomtam rá.
Ha kiveszik a trade limitet, tele lesz itemshopos botokkal az egész játék és nyomni fogják a spamot, a GE kb elromlik tőle, már nem lesz kihívás valami altot fejleszteni..
A wilderness meg kb /care, nagyon ritkán járok ott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353669Next
Add Reply New Topic New Poll