Quote (Gyuladze @ 21 Dec 2010 23:31)
A vadon régen sokkal jobb volt. Ez a trade szisztéma viszont megkönnyíti az életet minden hátrányával együtt.
jaja,jó volt,viszont komolyan nem tudom miért jó nekik,hogy 3 éve beraktak 1 updatet,amivel a fél RS társadalom megutálta őket,most meg visszavonják.
fxxk ya,megint tele lesz bottal minden.
DE AZÉRT SZAVAZTAM RÁ:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
This post was edited by Ghostmasterq on Dec 21 2010 03:33pm