d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1323334353655Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 9 2010 06:15am
Quote (b_daniel @ Mar 6 2010 08:31pm)
megcsinaltam a trainingekből amennyit csak tudtam de még igy is szar vagyok :( a magasugrásos az naygabol ment a hosszu az nem annyira ez majd kialakul ha sokat jatszok vagy gyurjam le azokat ?


en jatek kozben magyaraztattam el masokkal : D clan arenaban

amugy mostepp fenntvagyk, DamnHippies
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 9 2010 06:25am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 9 2010 01:15pm)
en jatek kozben magyaraztattam el masokkal : D clan arenaban

amugy mostepp fenntvagyk, DamnHippies


megtalállak kicsinállak
/hippi
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Mar 9 2010 02:32pm
addoltalak treshold

valaki csinaljon clan arenat es toljuk
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 9 2010 03:48pm
otletem sincs hogyan lehet ebben masokkal kommunikalni, illetve szervert csinalni

igazabol otletem az elobbire van de inkabb nem nezem meg
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 9 2010 03:50pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Mar 2010 23:48)
otletem sincs hogyan lehet ebben masokkal kommunikalni, illetve szervert csinalni

igazabol otletem az elobbire van de inkabb nem nezem meg


ingame, megnyomod a "t" betűt és írsz majd enter

lobbyba friendekkel chaten

szervert nem lehet csinalni


edit:
Quote
QUAKE LIVE will be going down for an update soon


FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

This post was edited by Imdeth on Mar 9 2010 03:51pm
Banned
Posts: 225
Joined: Jan 14 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 10 2010 10:14am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 15 2010 11:10am
lóóól kemi lóóól nem jó a site?
Banned
Posts: 11
Joined: Mar 14 2010
Gold: 0.00
Mar 15 2010 11:11am
Quote (szabika @ Mar 15 2010 05:10pm)
lóóól kemi lóóól nem jó a site?


nekem behozza, csak fél óra míg váltogatja gametypet lobbyban meg ilyenek
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 15 2010 11:12am
Quote (HarderBetterFasterStronger @ Mar 15 2010 06:11pm)
nekem behozza, csak fél óra míg váltogatja gametypet lobbyban meg ilyenek


nálam full fail soz
de minek a multi? :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 15 2010 11:27am
Quote (talicska @ Mar 10 2010 05:14pm)
http://www.youtube.com/watch?v=qsIgo0_sAzU


arra meg script irasat is nehezn tartom megvalosithatonak hogy a random levegoben repulo cpket random tavolsagrol raketaval igy lekapjak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353655Next
Add Reply New Topic New Poll