Quote (TresholdOfUniverse @ 9 Mar 2010 23:48)
otletem sincs hogyan lehet ebben masokkal kommunikalni, illetve szervert csinalni
igazabol otletem az elobbire van de inkabb nem nezem meg
ingame, megnyomod a "t" betűt és írsz majd enter
lobbyba friendekkel chaten
szervert nem lehet csinalni
edit:
Quote
QUAKE LIVE will be going down for an update soon
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
This post was edited by Imdeth on Mar 9 2010 03:51pm