d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1323334353658Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 01:39pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 21:37)
En nem vagyok terhes.


DE AZÉRT MÉG LEHETSZ :'DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:39pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:38)
Inkább politizáljunk, ne egyesével vátsuk meg a világot. =(


Ne, inkabb ot szidjatok, mint engem, plz
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 25 2009 01:39pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:35)
miért van az hogy más szemébe a szálkát a magatokéba a gerendát sem? talán te még sose voltál kiborulva?? esetleg még sose voltál részeg?


hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.


mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:41pm
Quote (farki @ Mon, 25 May 2009, 21:39)
hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.


mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^


inkabb tanulsz konyvbol csajozni :~)
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Mon, May 25 2009, 09:32pm)
nekem tobb ilyen eset is van a kornyezetemben, es egyik sem mukodik.
deoszinten kivanom, h ti legyetek a kivetel. kurvara nem miattatok, hanem a gyerek miatt.

egyebkent meg annyit elmondanek, h a gyerekszerelmek sokminden mas miatt azert sem szoktak mukodni, mert az embereknek nincs stabil kiepult szemelyisege, 19-22 eves kor elott, es a kulonbozo szemelyisegfejlodes sokszor a dolgok veget jelenti, es a gyerek egy olyan kapocs ami a feleloseget osszetartja, de a kapcsolatot es a szerelmet nem.

lehet fikazni, vagy felnottesen tudomasulvenni, h ez is egy velemeny.


feligafk poker


úgy ézem én már rég nem vagyok szerelmes...nem is lehet egy életen át szerelmesnek lenni...ezt asszem tudósok be is bizonyították vagymi hogy 2év na mindegy nem ez a lényeg...a szerelmen kívül van egy még lényegesebb érzés..a szeretet...ami nem múlik el soha de soha....nem félek kimondani hogy nem vagyok szerelmes.....nem ciki....bár Laci még mindig azt mondja hogy szerelmes...őszintén remélem hogy ő nem csak szerelmes lesz....ez viszont már nem rajtam múlik....nem tudok mit tenni ez ellen...
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2009 01:42pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 20:41)
inkabb tanulsz konyvbol csajozni :~)


Te meg sehonnan.
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 01:42pm
Quote (ang3l @ Mon, May 25 2009, 09:33pm)
Gica az teny, hogy nem ismerunk se teged, se a csaladod.
De basszus, ha azt hallom, hogy egy 16 eves csaj terhes, kurvara nem az jut eszembe, hogy huuu, de jo, mekkora orom, meg egy elet, hanem inkabb az, hogy basszus, nehany elet jol el lesz cseszve ott...
Es ezzel a gondolatmenettel tobbsegben vagyunk itt a forumon, vagy inkabb magyaroszagon, vagy inkabb a fold kapitalista allamaiban...


ok. hát akkor sok sikert ehhez a felfogáshoz.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 25 2009 01:42pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 20:41)
inkabb tanulsz konyvbol csajozni :~)




ebből?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 01:42pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:42)
Te meg sehonnan.


jolvan leulhetsz ugyes voltal
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 01:43pm
Quote (ElCapitano @ Mon, 25 May 2009, 21:42)
Te meg sehonnan.


ő vsg-tol tanulja.




"Takarodj mar a kurva anyadba".

megspóroltam neked egy postot is!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1323334353658Next
Add Reply New Topic New Poll