d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13233343536162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 17 2008 09:22am
Quote (Rawen @ Thu, Apr 17 2008, 03:19pm)
az meg 20 resz biggrin.gif


Hát igen biggrin.gif
Member
Posts: 808
Joined: Dec 3 2007
Gold: 8.60
Apr 17 2008 09:25am
mondjatok még vmi hasonló animeket mint a bleach
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 09:26am
Quote (bambulabula @ Thu, 17 Apr 2008, 16:25)
mondjatok még vmi hasonló animeket mint a bleach


hasonlot nemtok,de nezd meg az animelistem hatha talasz valamit ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 17 2008 09:45am
OH MY FUCKING GOD NEMAAAAAAR!!! nn kibaszott fillerek a kurva anyjukat ezekenk is!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 17 2008 10:04am
Miert van az, hogy meg a rosszfiukat is megsajnaltatjak a nezovel? En most momentan sajnalom Grimmjawt xd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2008 11:21am
Quote (kabraxis6 @ Thu, 17 Apr 2008, 17:04)
Miert van az, hogy meg a rosszfiukat is megsajnaltatjak a nezovel? En most momentan sajnalom Grimmjawt xd


en mindig birtam grimmjowt ^^ de tenyleg meg lehetett sajnalni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 19 2008 04:53am
nah, bleach 99. rész... tök jó volt ez a Zaraki vs Ichinose ^^ azért már kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a soul soceity vs bounto harcnak a vége
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:54am
Quote (Nerz8 @ Sat, Apr 19 2008, 10:53am)
nah, bleach 99. rész... tök jó volt ez a Zaraki vs Ichinose ^^ azért már kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a soul soceity vs bounto harcnak a vége


Hát, annyit garantálhatok, hogy nem lesz nagy dobás.
Bounto fillerek után a legjobb a Bleach (amit én 137-ig láttam), aztán kb 130-tól fillerek kezdődnek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 19 2008 04:56am
Quote (TheStriker @ Sat, 19 Apr 2008, 11:54)
Hát, annyit garantálhatok, hogy nem lesz nagy dobás.
Bounto fillerek után a legjobb a Bleach (amit én 137-ig láttam), aztán kb 130-tól fillerek kezdődnek


legalább az a 30 rész jó...
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 04:58am
Quote (Nerz8 @ Sat, Apr 19 2008, 10:56am)
legalább az a 30 rész jó...


Jah. De azok tényleg gecijok imo.
Amugy miután abbahagytam a Bleachet, kb 2-3 hét mulva abba is amradtak a fillerek biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev13233343536162Next
Add Reply New Topic New Poll