Quote (kem @ Tue, 11 Mar 2008, 10:38)
Férj este hazaállít egy kecskével.
- Na látod, ez az a tehén, akivel akkor szoktam dugni, amikor te menstruálsz.
- Látod, drágám? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez egy kecske.
- Na látod? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy nem hozzád beszélek.
Két kisfiú beszélget. A 6 éves így szól a 4 éves öccséhez:
- Te, szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó zaftosat. Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik, te meg mondasz valamit, amibe lesz egy "ba'meg".
A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn. Anyuka éppen reggelit készít. A 6 éves lép be először és így szól:
- A büdös francba, én müzlit kérek.
Az anya jól eltángálja a bátyót és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat, majd rázárja a szobaajtót. Anyuka lejön a lépcsőn és megkérdi a 4 évest:
- Na és te kisfiam, mit kérsz reggelire?
- Hát, ba'meg, műzlit biztos nem.
Hajnal kettőkor verik az öreg székely ablakát.
- Kia? - kérdi álmosan.
- Én vagyok az Áron bá', Gergő, a szomszéd legény, van magának téntája?
- Nincsen fiam - válaszolja majd megint elalszik.
Fél óra mulva megint verik az ablakot...
- Kia? - hangzik a kérdés megint.
- Én vagyok Áron bá', a Gergő, hoztam magának téntát...
lehet nyomorek vok de nem tudod mi az a tenta