d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev13233343536397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
Mar 10 2008 04:02pm
Isten megkérdezi a teremtéskor a nemzeteket, hogy ki milyen orrot szeretne.
Megkérdezi a négert:
- Te milyen orrot szeretnél?
A néger azt válaszolja:
- Valami széleset egy pont hozzám illőt.
És lám széles orra lett. Megkérdezi az európait:
- Te milyen orrot szeretnél?
- Egy kicsit keskenyebbet mint a néger.
És lám megkapta.
- És te zsidó milyet szeretnél?
- Pénzbe kerül?
- Nem.
- Akkor jó nagyot.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 10 2008 04:05pm
Quote (Army_HuN @ Mon, Mar 10 2008, 10:02pm)
Isten megkérdezi a teremtéskor a nemzeteket, hogy ki milyen orrot szeretne.
Megkérdezi a négert:
- Te milyen orrot szeretnél?
A néger azt válaszolja:
- Valami széleset egy pont hozzám illőt.
És lám széles orra lett. Megkérdezi az európait:
- Te milyen orrot szeretnél?
- Egy kicsit keskenyebbet mint a néger.
És lám megkapta.
- És te zsidó milyet szeretnél?
- Pénzbe kerül?
- Nem.
- Akkor jó nagyot.


hat ez most jo volt biggrin.gif
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
Mar 10 2008 04:15pm
jaj ez jo régi ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Egy fickó elmegy AIDS-szűrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért.
- Uram, ön homoszexuális? - kérdi az orvos.
- Igen, az vagyok...
- Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt.
Az ürge nagyon berezel:
- Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság?
A doki gondolkodik, majd így szól:
- Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következőket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rohadt savanyú káposztát. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul.
Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nővérke odafordul a dokihoz:
- Na, de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett a tesztje?
- Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...

Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 10 2008 04:25pm
Quote (Army_HuN @ Mon, Mar 10 2008, 11:15pm)
jaj ez jo régi ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Egy fickó elmegy AIDS-szűrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért.
- Uram, ön homoszexuális? - kérdi az orvos.
- Igen, az vagyok...
- Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt.
Az ürge nagyon berezel:
- Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság?
A doki gondolkodik, majd így szól:
- Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de biztos a gyógyulás. A következőket kell tennie: tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rohadt savanyú káposztát. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul.
Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nővérke odafordul a dokihoz:
- Na, de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett a tesztje?
- Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...


azé

Member
Posts: 11,955
Joined: Jul 4 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2008 03:38am
Férj este hazaállít egy kecskével.

- Na látod, ez az a tehén, akivel akkor szoktam dugni, amikor te menstruálsz.
- Látod, drágám? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez egy kecske.
- Na látod? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy nem hozzád beszélek.

Két kisfiú beszélget. A 6 éves így szól a 4 éves öccséhez:
- Te, szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó zaftosat. Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik, te meg mondasz valamit, amibe lesz egy "ba'meg".
A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn. Anyuka éppen reggelit készít. A 6 éves lép be először és így szól:
- A büdös francba, én müzlit kérek.
Az anya jól eltángálja a bátyót és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat, majd rázárja a szobaajtót. Anyuka lejön a lépcsőn és megkérdi a 4 évest:
- Na és te kisfiam, mit kérsz reggelire?
- Hát, ba'meg, műzlit biztos nem.


Hajnal kettőkor verik az öreg székely ablakát.
- Kia? - kérdi álmosan.
- Én vagyok az Áron bá', Gergő, a szomszéd legény, van magának téntája?
- Nincsen fiam - válaszolja majd megint elalszik.
Fél óra mulva megint verik az ablakot...
- Kia? - hangzik a kérdés megint.
- Én vagyok Áron bá', a Gergő, hoztam magának téntát...


This post was edited by kem on Mar 11 2008 03:42am
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 11 2008 07:17am
Quote (kem @ Tue, 11 Mar 2008, 10:38)
Férj este hazaállít egy kecskével.

- Na látod, ez az a tehén, akivel akkor szoktam dugni, amikor te menstruálsz.
- Látod, drágám? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy ez egy kecske.
- Na látod? Ha nem lennél ilyen hülye, látnád, hogy nem hozzád beszélek.

Két kisfiú beszélget. A 6 éves így szól a 4 éves öccséhez:
- Te, szerintem itt az ideje, hogy elkezdjünk káromkodni. Most lemegyünk a konyhába anyuhoz és mondunk valami jó zaftosat. Például én kitalálok valamit, ami "büdös franccal" kezdődik, te meg mondasz valamit, amibe lesz egy "ba'meg".
A kicsi beleegyezik és elindulnak lefelé a lépcsőn. Anyuka éppen reggelit készít. A 6 éves lép be először és így szól:
- A büdös francba, én müzlit kérek.
Az anya jól eltángálja a bátyót és a lépcsőn felfelé menet még a fenekére húz egy párat, majd rázárja a szobaajtót. Anyuka lejön a lépcsőn és megkérdi a 4 évest:
- Na és te kisfiam, mit kérsz reggelire?
- Hát, ba'meg, műzlit biztos nem.


Hajnal kettőkor verik az öreg székely ablakát.
- Kia? - kérdi álmosan.
- Én vagyok az Áron bá', Gergő, a szomszéd legény, van magának téntája?
- Nincsen fiam - válaszolja majd megint elalszik.
Fél óra mulva megint verik az ablakot...
- Kia? - hangzik a kérdés megint.
- Én vagyok Áron bá', a Gergő, hoztam magának téntát...


lehet nyomorek vok de nem tudod mi az a tenta sad.gif
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 11 2008 07:28am
Quote (HuNooB @ Tue, 11 Mar 2008, 15:17)
lehet nyomorek vok de nem tudod mi az a tenta sad.gif


gondolom tinta
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Mar 11 2008 07:29am
Quote (Mesh2 @ Tue, 11 Mar 2008, 14:28)
gondolom tinta


neki tulsok esz kellett hozza thumbsup.gif
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 11 2008 07:30am
Quote (HuNooB @ Tue, 11 Mar 2008, 13:17)
lehet nyomorek vok de nem tudod mi az a tenta sad.gif


igen te vagy az . tinta
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 11 2008 07:31am
Quote (ptdk @ Tue, 11 Mar 2008, 15:30)
igen te vagy az . tinta


bnet O_O
Go Back To Magyar Topic List
Prev13233343536397Next
Add Reply New Topic New Poll