Quote (Rawen @ 19 Jul 2014 01:45)
annyira be vagy baszva meg jó a party, hogy még jspzel is közben
itt mar haromnegyed harom van, tegnap hajnali negyre tevedtunk a szallasra, bekurtunk ma is mocskosul, de minden szorakozohelyen csillio dollart kelett volna fizetni, hogy bejussunk, ugyhogy inkabb befejeztuk az estet, es holnap megtoljuk megint
Duty freebol van meg egy liter vodkank XD
This post was edited by tevetava on Jul 18 2014 05:48pm