d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1329532963297329832995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2014 05:45pm
Quote (tevetava @ 19 Jul 2014 01:44)
kurcva jo hotelbwen vagyok, minden nap uj agynemu, reggeli vacspra :~)


annyira be vagy baszva meg jó a party, hogy még jspzel is közben
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 05:48pm
Quote (Rawen @ 19 Jul 2014 01:45)
annyira be vagy baszva meg jó a party, hogy még jspzel is közben


itt mar haromnegyed harom van, tegnap hajnali negyre tevedtunk a szallasra, bekurtunk ma is mocskosul, de minden szorakozohelyen csillio dollart kelett volna fizetni, hogy bejussunk, ugyhogy inkabb befejeztuk az estet, es holnap megtoljuk megint
Duty freebol van meg egy liter vodkank XD

This post was edited by tevetava on Jul 18 2014 05:48pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 18 2014 11:50pm
Quote (tevetava @ Jul 19 2014 12:48am)
itt mar haromnegyed harom van, tegnap hajnali negyre tevedtunk a szallasra, bekurtunk ma is mocskosul, de minden szorakozohelyen csillio dollart kelett volna fizetni, hogy bejussunk, ugyhogy inkabb befejeztuk az estet, es holnap megtoljuk megint
Duty freebol van meg egy liter vodkank XD


Duty free shopok ahol minden dragabb mint az afas shopokban
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 19 2014 12:02am
Quote (tevetava @ Jul 19 2014 12:48am)
itt mar haromnegyed harom van, tegnap hajnali negyre tevedtunk a szallasra, bekurtunk ma is mocskosul, de minden szorakozohelyen csillio dollart kelett volna fizetni, hogy bejussunk, ugyhogy inkabb befejeztuk az estet, es holnap megtoljuk megint
Duty freebol van meg egy liter vodkank XD


ott leszek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2014 01:47am
szakad az eso kosz orban
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2014 01:50am
Quote (Vismajor @ 19 Jul 2014 07:50)
Duty free shopok ahol minden dragabb mint az afas shopokban


igen, foleg itt torokorszagban ahol alkoholt is minusz ketto darab helyen arulnak, mert ezek nem isznak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 19 2014 01:52am
Quote (tevetava @ Jul 19 2014 07:50am)
igen, foleg itt torokorszagban ahol alkoholt is minusz ketto darab helyen arulnak, mert ezek nem isznak


akkor mit csinalnak helyette
vmi mindenkinek kell

ja verik a nöket meg eröszakolják őket
lehet inkabb oda kene költözzek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2014 02:07am
Quote (Senee @ 19 Jul 2014 09:52)
akkor mit csinalnak helyette
vmi mindenkinek kell

ja verik a nöket meg eröszakolják őket
lehet inkabb oda kene költözzek


te meg a noknel is alsobbrendubb lennel itt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 19 2014 02:09am
Quote (tevetava @ Jul 19 2014 08:07am)
te meg a noknel is alsobbrendubb lennel itt


akkor az jó szar ország

nekem királynak kéne lennem mindenki másnak meg pizzasütönek, coca cola gyárasnak

This post was edited by Senee on Jul 19 2014 02:09am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2014 02:12am
Quote (Senee @ 19 Jul 2014 10:09)
akkor az jó szar ország

nekem királynak kéne lennem mindenki másnak meg pizzasütönek, coca cola gyárasnak


kongoi nepkoztarsasag lesz a te helyed
Go Back To Magyar Topic List
Prev1329532963297329832995001Next
Closed New Topic New Poll