d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1329132923293329432955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 18 2014 03:22am
jo ez a watch dogs csak kene vmi gamer laptop
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 18 2014 03:31am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Jul 2014 10:13)
gigabites net mellé havi 350GB-s korlát és a korlátozás sem egyszerű, hanem tizedére esik vissza a sebesség :D
Így mi értelme van a gigabitbnek egyáltalán? ^^

http://www.hwsw.hu/hirek/52589/digi-internet-diginet-fttb-fair-use-policy-fup.html


mi a fsz, 6700 ft? azt hittem ez hatványozódik árban, azért nem is néztem utána eddig http://digi.hu/lakossagi/internet
megyek váltani : D

This post was edited by Anarkin on Jul 18 2014 03:31am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2014 03:35am
Quote (Anarkin @ 18 Jul 2014 11:31)
mi a fsz, 6700 ft? azt hittem ez hatványozódik árban, azért nem is néztem utána eddig http://digi.hu/lakossagi/internet
megyek váltani : D


>limitált netre váltani bármikor
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 18 2014 03:37am
Quote (Rawen @ 18 Jul 2014 10:35)
>limitált netre váltani bármikor


nem hiszem h a gyakorlatban nagyon alkalmaznák, inkább csak odaírták hogy ne jelentség fel őket ha éppen valami beütne

a "garantált sávszélesség" opcióval sem élnek soha, mindig a "normál sávszélesség" érhető el, sosem láttam hogy lassabb lenne
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2014 03:40am
Quote (Anarkin @ 18 Jul 2014 11:37)
nem hiszem h a gyakorlatban nagyon alkalmaznák, inkább csak odaírták hogy ne jelentség fel őket ha éppen valami beütne

a "garantált sávszélesség" opcióval sem élnek soha, mindig a "normál sávszélesség" érhető el, sosem láttam hogy lassabb lenne


egyébként se tudom ki használja ezt ki sima lakossági csomagban, teljesen felesleges imo
az a vicc, hogy pl az usaban szinte csak adatforgalom limites netet lehet venni, micsoda fejlett ország
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 18 2014 03:42am
Quote (Rawen @ 18 Jul 2014 10:40)
egyébként se tudom ki használja ezt ki sima lakossági csomagban, teljesen felesleges imo
az a vicc, hogy pl az usaban szinte csak adatforgalom limites netet lehet venni, micsoda fejlett ország


usa.. pls

amúgy én se tudom, igazából most ez a 100-as csomag amire upgradeltek is olyan nekem, hogy berakok egy 1gb-os (természetesen teljesen legit) kontentet letöltésre és mire elolvastam az első cikket ami feedlyben érdekelt, már lejött 2x

de amúgy gondolom a hálózatuk bírja, akkor meg miért ne
épp úgy lehet ahogy mondjuk, senki se használja ki, csak több pénz szednek be

This post was edited by Anarkin on Jul 18 2014 03:44am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 18 2014 03:49am
Quote (Anarkin @ 18 Jul 2014 11:37)
nem hiszem h a gyakorlatban nagyon alkalmaznák, inkább csak odaírták hogy ne jelentség fel őket ha éppen valami beütne

a "garantált sávszélesség" opcióval sem élnek soha, mindig a "normál sávszélesség" érhető el, sosem láttam hogy lassabb lenne


De élnek a korlátozásokkal, csak esetleg nem érted el. Én már kaptam a UPC-től is figyelmeztetést, hogy az elmúlt két havi átlag az akkori limit 250GB felett volt, és a következő hónapban, ha nem megy le annyira, hogy az átlag ez alatt legyen, akkor FELBONTJÁK a szerződést. :D Azóta szerencsére ez már megszűnt.
Átlag olyan 300-500 GB között van a havi adatforgalmam, de jobb feltöltéssel lenne ez sokkal több is.

A garantált sávszélesség meg nem olyan opció amivel élnek vagy nem élnek, hanem a kiépítés hibáiból és a terhelésből eredő minimum vállalás.
Mondjuk, ha a te lakótelepi házadban mindenki gigabitre vált és állandóan torrentezi, ezért az elosztóból mindenkinek csak 330Mbit jut, akkor hiába szólsz, hogy a háromszorosával kéne mennie, leszarják, mert 300 a garantált.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 18 2014 03:50am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 18 2014 04:18am
nekem 20/10es volt és az is tökéletesen megfelel ha egyedül használod most meg megemelték 50/30ra hát mit baszki a legnagyobb amit letöltök 10-20 gigas jatekok; elmegyek tescoba csipszér koláér v megfürdeni azt mire itt vagyok lent is van
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2014 05:14am
ezt most talaltam vki profiljaban, lajo az igazsagos :D

Quote (Ghostmasterq @ Thu, Apr 16 2009, 17:55am)

Nincs sok fg-m, kocka vagyok de nem vagyok pro. A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem és rajtam kívül még több százan tudják, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: “KRISO TE ÁLAT:DDDDDDDDDDDDDDDDDD”. Név változtatásra nincsen fg-m, és nem örülök, ha a GER-ek összekeverik a gersubot a hunsubbal. Büszkén gondolok Lajora, az igazságosra, szeretem a Ladder Slashert, a stickyket, a rainbow orbot, a flameparty-t. Itt élek Európa szívében, spamolásban mi vagyunk a császárok és igenis nálunk élnek a világ legnagyobb kockái. Hunsub, én így szeretlek!


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Go Back To Magyar Topic List
Prev1329132923293329432955001Next
Closed New Topic New Poll